0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lou Aronica (g. 1958 m.) – amerikiečių redaktorius, leidėjas, rašytojas.

Baigęs anglų kalbos studijas, Lou Aronica planavo tapti mokytoju, tačiau svajonei nebuvo lemta išsipildyti, todėl jis pasirinko leidybą - sritį, kurioje dirba iki dabar.

Jis įkūrė savo leidyklą, kurią vėliau pardavė kompanijai „News Corp“.

Lou Aronica knygosGavęs nemenką piniginį atlygį ir turėdamas gausybę laisvo laiko, Lou Aronica galėjo realizuoti seną savo svajonę – parašyti knygą.
Ją rašytojas išleido prisidengęs pseudonimu – šį pasirinkimą nulėmė praktinės aplinkybės. Ilgus metus leidybos versle dirbusio vyro vardą žinojo kiekvienas leidėjas, tad Lou Aronica norėjo išvengti šališkumo. Tačiau kai jo knyga „The Element“ tapo „New York Times“ bestseleriu, slėptis nebebuvo reikalo.

Lou Aronica pasakoja, kad rašyti pradėjo dar būdamas paauglys – net leidybos sritį pasirinko galvodamas apie galimybę parašyti knygą. Bičiulis iš pradinės mokyklos jam priminė, kad Aronica nuo vaikystės kalbėdavo, jog užaugęs taps rašytoju, nors pats jis to neprisimena.

Lou Aronica teigia, kad vienas iš didžiausių pastarųjų metų pokyčių knygų rinkoje yra didelių knygynų suklestėjimas, kuris pakeitė santykį tarp skaitytojų ir knygų. Leidėjas neskuba dramatizuoti interneto įtakos knygai – jis atveria naujus leidybos, prekybos, literatūros kritikos ir aptarimo kanalus. Vis dėlto elektroninė knyga, įsitikinęs Lou Aronica, negali pakeisti skaitymo patirties – tai aiškėja iš stabilių arba augančių popierinių knygų pardavimų.

Jis teigia, kad beprasmiška yra prognozuoti, kaip knygų rinka atrodys po dešimtmečio. Anot jo, daugybė kintamųjų trukdo objektyviai matyti vaizdą, todėl visos prognozės yra tik spėlionės. Kita vertus, dėl vieno jis tikras – žmonės ir toliau ieškos ką skaityti, o tai kurs ir pasiūlą.

Nors knygos sudaro pagrindinę Lou Aronica profesinio gyvenimo ašį, jis teigia, kad jam tai – ne svarbiausias dalykas. Jis džiaugiasi turėdamas gausią ir mylinčią šeimą – žmoną Kelly ir keturis vaikus. Šiuo metu visi jie gyvena Pietų Konektikute. Tarp savo aistrų Lou Aronica nurodo muziką, beisbolą ir maistą.

Lietuvių kalba išleista bendra Ken Robinson ir Lou Aronica knyga „Atrask savo stichiją“.