⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lucinda Kate Riley (mergautinė pavardė Edmonds, g. 1971 m. vasario 14 d., Lisbernas, Šiaurės Airija - 2021 m. birželio 11 d., Drumbeg, Jungtinė Karalystė ) – visame pasaulyje populiari britų rašytoja, žurnalistė, aktorė. Knygų serijos „Septynios seserys“ autorė.

Lucinda Riley gimė Airijoje ir vaikystę praleido Drumbego kaime netoli Belfasto.

Lucinda Riley knygos

Rasta: 25
  1. 1
  2. 2

Vidurnakčio rožė | Lucinda Riley
15,29 €
Turime sandėlyje
Drugelių kambarys | Lucinda Riley
16,79 €
Turime sandėlyje
Angelų medis | Lucinda Riley
14,49 €
Turime sandėlyje
Orchidėjų namai | Lucinda Riley
12,99 €
Turime sandėlyje
Meilės laiškas | Lucinda Riley
15,29 €
Turime sandėlyje
Mergina iš Italijos | Lucinda Riley
7,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 25
  1. 1
  2. 2

Nuo mažens domėjosi vaidyba. Būdama 14 metų išvyko į Londoną, kur įstojo į  teatro menų akademiją Italia Conti Academy. Būdama šešiolikos metų gavo pagrindinį vaidmenį BBC seriale „The Story of the Treasure Seekers“, paskui - vaidmenį britų komedijinio žanro televizijos laidoje „Auf Wiedersehen, Pet“. Vėliau septynerius metus dirbo profesionalia aktore teatre, televizijoje ir kine.

Aktorės karjera nutrūko dėl ligos - 23 metų Riley buvo diagnozuotas Epstein-Barr virusas. Ši liga beveik mėnesiui prikaustė ją prie lovos. Tuomet  ji ir parašė savo pirmąją knygą „Lovers and Players“ (1992). Knygą pasirašė tikrąja pavarde Lucinda Edmonds. Vėliau ta pačia pavarde išleido dar septynis romanus. Romanai buvo išversti į 14 kalbų.

Nuo 1988 iki 1998 metų buvo ištekėjusi už aktoriaus Oweno Whittakerio, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų - Hario ir Belos. 2000 susituokė su Stephenu Riley, su kuriuo gyveno iki pat mirties. Jiedu taip pat susilaukė dviejų vaikų - Leonoros ir Kito. Antrojoje santuokoje šeima įsivaikino dar tris vaikus - Oliviją, Viljamą ir Maksą.

Auginant vaikus sekė kūrybinė pertrauka, iki 2010 metų. Nuo tada iki garsiosios „Septynių seserų“ serijos (kurios pirmoji knyga pasirodė 2014 m.) parašė dar 10 romanų, juos jau pasirašė Liusinda Riley.


Vaikystėje daug keliaudavo, dažniausiai į svečius pas tėvą, kuris tuo metu gyveno Tolimuosiuose Rytuose. Vėliau vienoje iš Tailando salų pasistatė namą, kurį suprojektavo ir įrengė pati rašytoja. Žemę saloje prieš daugelį metų jai nupirko tėvas.


2016 metais prodiuserė Rafaella de Laurentiis įsigijo „Septynių seserų“ ciklo ekranizacijos teises. Ši knygų serija išgarsino rašytoją, ypač Vokietijoje ir Olandijoje. Buvo parduota daugiau negu 30 milijonų knygų egzempliorių.

2019 metais norvegų laikraštyje „Verdens Gang“ Lucinda Riley paskelbė žinią, kad susirgo skrandžio vėžiu. Ji toliau rašė ir per keturis kovos su liga metus parašė dar penkis romanus, tačiau nespėjo pabaigti aštuntojo „Septinių seserų“ romano. Lucinda Riley mirė 2021 m. birželio 11 d. Po jos mirties jos sūnus iš pirmosios santuokos - Haris Whittakeris - pabaigė paskutiniają knygą „Atlantas. Tėvo istorija“.

2022 m. gegužę jos įdukra, Olivija Railey, kuri buvo rašytojos asmeninė asistentė ir leidybos vadovė, pasivaikščiodama Londono parke su šunimis žuvo autoavarijoje.