0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lukas Devita

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Lukas Devita knygos


Lietuvos populiarioji muzika, džiazas ir rokas firmos „Melodija
  • Leidėjas: Mintis
Daugiau
Kaina internetu: 8,31 €
Kaina knygyne: 9,56 €*
Sutaupote: 1.25 € (14%)
Turime sandėlyje

Garso gėlės. Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas | Lukas Devita
  • Leidėjas: Mintis

Amerikos ir Britanijos psichodelinio roko muzika ir hipių sąjūdis.

Daugiau
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (81%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Lukas Devita vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Lukas Devita išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Lukas Devita bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Lukas Devita – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.