TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Lumina vera knygos

Rasta: 3

Bio saldainių dirbtuvėlė | Linda Louis
-30% su kodu: KALĖDOS
2,99 €
Kaina su kodu: 2,09 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. Pjūtis jau boluoja... Meile sergu + Išėjo Sėjėjas sėti | Kūdikėlio Jėzaus Pranciškus Nekrošius CSJ
-30% su kodu: KALĖDOS
23,39 €
Kaina su kodu: 16,37 €
Turime sandėlyje
Dievo galybė ir Dievo išmintis. Kryžiaus kelio apmąstymas | Kūdikėlio Jėzaus Pranciškus Nekrošius CSJ
  • Nauja knyga
-30% su kodu: KALĖDOS
11,03 €
Kaina su kodu: 7,72 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Leidykla Lumina vera, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Lumina vera leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Lumina vera leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Lumina vera siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Lumina vera ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!