0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maarja Sade – estų gydytoja fizioterapeutė, sveikatos mokslų magistrė, padedanti tėveliams ir mažyliams pereiti visas motorikos vystymosi fazes ir užsiėmimų metu užmegzti emocinį ryšį.


Gydytoja fizioterapeutė dar studijuodama bakalaurą žinojo, kad norės dirbti su mažyliais – tą suprato atlikdama baigiamąją studijų praktiką Taline.

Maarja Säde knygosToliau ji tęsė studijas Tartu universiteto Kūno kultūros fakultete. Čia ji tapo Fizinės terapijos ir sveikatos mokslų magistre ir jau pirmaisiais magistrantūros metais įsidarbino Rytų Talino centrinėje ligoninėje. Čia pas ją lankydavosi nėščiosios ir ką tik kūdikių susilaukusios moterys.


Maarja Sade Talino ligoninėje dirba jau šešerius metus ir pelnė puikios specialistės reputaciją. Moteris augina du vaikus ir šiuo metu leidžia laiką namuose. Ji veda mokymus, kuriuose moko kvėpavimo ir kūno mankštos pratimų, padedančių atsikratyti gimdymo paliktų skausmų. Taip pat moko masažuoti kūdikius - demonstruoja, kokius pratimus su jais galima atlikti. Maarja Sade įsitikinusi, kad svarbu ne tik gerėjanti motinos ir kūdikio savijauta, kūno tvirtumas ar motorikos lavinimas, bet ir ryšys, kuris jungia mamą ir vaiką kartu sportuojant.


Kasdien dirbdama fizioterapeute, Maarja Sade pasigedo nuoseklaus, patikimo vadovo, kuris leistų tėveliams patiems atlikti įvairius pratimus su savo mažyliu. Ji įsitikinusi, kad tėvystė – be galo atsakingas laikotarpis ir tėvams reikia įsiminti gausybę dalykų. Dar daugiau – jie visi vienodai svarbūs. Prisiminti kiekvieną pratimą, kuris tinkamas tam tikro amžiaus mažyliui, gana sunku. Nenuostabu, kad išmoktus pratimus tėveliai netrukus užmiršdavo.


Maarjai Sade sumanė parašyti aiškų, iliustruotą leidinį ir pasidalinti svarbiausiomis per šešerius metus sukauptomis žiniomis taip palengvinant jaunų tėvų pastangas. Taip atsirado jos knyga „Sveikas ir aktyvus kūdikis“, kurioje skaitytojai ras svarbiausią informaciją apie vaiko raidą. Tėveliams ne tik nebereiks įsiminti kiekvienos smulkmenos, bet ir atsiras galimybė kasdien su kūdikiu mankštintis namuose. Jos knyga pasirodė visomis Baltijos šalių kalbomis – galbūt sulauksime dar ne vieno jaunosios specialistės patarimų rinkinio tėvams?