-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Mamulė Mū – knygų serijos personažas, kuris jau daug metų džiugina mažus ir didelius skaitytojus.

Spalvingas ir linksmas knygeles sukūrė autorė Jujja Wieslander ir dailininkas Svenas Nordqvist.

Mamulė Mū knygosPastarojo menininko piešiniai daugeliui pažįstami iš kitos vaikams skirtos knygų serijos „Petsonas ir Findusas“, kurią taip pat kviečiame įsigyti internetu.

„Mamulė Mū“ knygos sukurtos mažyliams, tačiau akių nuo iliustracijų atitraukti negali net ir suaugusieji.

Visą knygų seriją vienija du personažai – padykusi karvė Mamulė Mū ir jos draugė varna, kuri dažnai veikia kaip proto balsas ir bando sustabdyti Mamulę nuo kvailysčių. Tačiau karvutė nepasiduoda ir patenka į pačias linksmiausias situacijas.

Idėja sukurti istoriją rašytojai Jujjai Wieslander kilo vieną dieną pafantazavus, o kas nutiktų, jei karvės elgtųsi kaip žmonės? Iš pradžių pasakojimų ciklas buvo transliuojamas per radiją, o vėliau virto knygų serija.

Jei dar nesusipažinote su šiuo mielu personažu, rekomenduojame atkreipti dėmesį į knygelę „Gražiausios Mamulės Mū istorijos“, nes joje rasite net dešimt smagių istorijų. Šiame leidinyje surinkti populiarūs pasakojimai „Mamulė Mū čiuožinėja nuo čiuožyklos“, „Mamulė Mū mokosi važiuoti dviračiu“, „Mamulė Mū žuvauja“, „Mamulė Mū šoka“, „Tigrų traukiniai“, „Mamulė Mū susižeidžia“, „Mamulė Mū iškrenta iš medžio“, „Varna iškrenta iš medžio“, „Mamulė Mū žaidžia“ ir „Ar tu – man draugė?“.

Ar jus jau sužavėjo linksmoji karvutė? Tuomet užvertę pasakojimų knygeles tikrai nenorėsite skirtis su pamiltais veikėjais. O ir nereikia, nes vaikų laukia galvosūkių ir užduočių knygos. Viena tokių yra „Mamulė Mū ir Varna. Spalvink ir skaičiuok“. Šios knygelės herojės teigia, kad skaičiuoti yra labai įdomu ir dar naudinga. Juk skaičiuojant gali sužinoti, kiek saldainių gali suvalgyti ir kiek puodelių reikia išplauti! Su karvute ir varna mokytis nuobodu nebus!

Dar vienas dėmesio vertas knygų serijos leidinys – „Mamulė Mū ir Varna. Linksmieji galvosūkiai“. Ši knyga yra su lipdukais. Smagūs piešiniai trauks akį, o juos spalvinti – vienas malonumas!

Mamulės Mū istorijos lavina vaikų fantaziją, ugdo žodyną ir padeda smagiai praleisti laiką. Rekomenduojame!