0

Manfredas Žvirgždas

Manfredas Žvirgždas – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Manfredas Žvirgždas kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Manfredas Žvirgždas knygos


Maironio balsai: kūryba, veikla, atmintis | Manfredas Žvirgždas
  • Leidėjas: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

Kolektyvinė monografija.

Daugiau
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (7%)
Turime sandėlyje

Regimybės atspindžiai: vizualumo poetika Alfonso Nykos-Niliūno kūryboje | Manfredas Žvirgždas
  • Leidėjas: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas


Daugiau

Šiuo metu neparduodamaGalbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Manfredas Žvirgždas savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas