⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalba, matematika ir pasaulio pažinimas – pamokos, su kuriomis susiduria net patys mažiausi mokinukai, todėl pedagogams ir tėveliams labai aktualios kokybiškos ir gebančios vaikus įtraukti į mokymosi procesą knygos bei užduočių sąsiuviniai. Viena iš vaikams skirtų knygų serijų yra „Mano sėkmės žingsneliai“.

Mano sėkmės žingsneliai: užduotys priešmokyklinukui

Rasta: 9

Rasta: 9

Tai žaisminga ir gebanti sudominti mokomoji priemonė, kurios užduotys skirtos priešmokyklinukui.

Komplekto „Mano sėkmės žingsneliai“ knygos padeda mokiniams: susipažinti su juos supančia aplinka, buitimi, metų laikais, gamtos reiškiniais, augalijos ir gyvūnijos įvairove, gamtos tausojimu bei priežiūra („Komplektas. Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui: pasaulio pažinimas, 1–2 dalys“); pažinti lietuvių kalbos didžiąsias ir mažąsias raides, jas įvardyti, perskaityti, parašyti, jungti į skiemenis, žodžius bei sakinius, skirti garsus žodžiuose ir pan. („Komplektas. Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui: lietuvių kalba, 1–2 dalys“).

Na, o atlikdami taip pat vaikams skirtame užduočių rinkinyje „Mano sėkmės žingsneliai. Užduotys priešmokyklinukui. Matematika (2 dalis)“ pateikiamas užduotis vaikai mokosi lyginti, grupuoti, sudėti, atimti, atpažinti paprasčiausias plokštumines figūras, orientuotis erdvėje, susipažįsta su raidėmis ir skaitmenimis. Visos prieš tai minėtos užduočių knygelės bei kiti šios knygų serijos vaikams leidiniai yra puikios mokomosios priemonės, kurių autorės – Jovita Ponomariovienė ir Simona Žalytė-Linkuvienė.

Jeigu jums aktuali ši knygų serija vaikams, pasidomėkite ir kitomis mokomosiomis priemonėmis, vadovėliais bei pratybų sąsiuviniais, esančiais mūsų e. knygyne. Čia jūsų taip pat laukia knygos vaikams ir jiems skirti lavinamieji žaislai, bei kūrybiniai rinkiniai. Be abejo, siūlome ir grožines knygas paaugliams bei suaugusiems. Taip pat – stalo žaidimus ir dėliones turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Įsigykite internetu dabar!