⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mantas Martišius (g. 1977) – žurnalistas, filosofijos mokslų daktaras, informacinių karų specialistas.

Sociologas Mantas Martišius paprastai įvardijamas kaip propagandos teorijos tyrinėtojas. Jis 2000-tais metais įgijo socialinių mokslų bakalaurą ir studijas tęsė žiniasklaidos srityje.

Mantas Martišius knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

2002-ais metais apgynė magistro diplomą, o 2007-tais metais – filosofijos mokslų daktaro laipsnį. Manto Martišiaus disertacijos tema buvo apie informacinio karo poveikį Lietuvos žiniasklaidai, šią sritį jis tyrinėja ir toliau.

Dr. Manto Martišiaus biografiją papildo darbas televizijoje TV11, taip pat naujienų agentūroje BNS, leidinyje „Laikas“ bei Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje. Nuo 2018-tų metų spalio jis užėmė šios komisijos vadovo pareigas.

Be šių veiklų Mantas Martišius dėstė Vilniaus universitete ir Generolo Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Jo domėjimosi ir veiklos sritys apima komunikaciją, informacinius karus, propagandą ir jos teoriją. Specialistas dažnai kviečiamas į įvairias laidas bei interviu, cituojamas straipsniuose.

Autorius yra išleidęs keletą dalykinės literatūros knygų. 2010-tais metais pasirodė leidinys „(Ne)akivaizdus karas: nagrinėjant informacinį karą“. Šioje knygoje rašytojas smulkiai nagrinėja informacinio karo sąveiką su populiariomis komunikacijos priemonėmis. Skaitytojai sužinos, kas išskiria šio pobūdžio karus iš kitų karinių konfliktų formų. Išsamus ir informatyvus kūrinys naudingas besidomintiems šiuolaikinėmis grėsmėmis.

2020-tais metais, kartu su Vilniaus universiteto kolegomis, autorius parengė knygą „Politinis lūžis ekrane. (Po)komunistinė transformacija Lietuvos dokumentiniame kine ir video medžiagoje“, kuri nagrinėja vizualinio diskurso klausimus, dominavusius XX amžiaus devintojo dešimtmečio medijose.

2021-tais metais pasirodė kiek kitokios temos knyga. Mokslo populiarinimo žanro kūrinys „Kiek kainuoja laikas? Trumpa istorija apie verslą, ekonomiką, godumą ir žinias“ yra skirtas tiems, kurie siekia padidinti savo finansinį raštingumą. Šį kartą Mantas Martišius vedžioja savo skaitytojus po sudėtingus ekonomikos ir finansų labirintus. Jis tą daro lyg patyręs gidas, tad skaityti knygą bus paprasta net tiems, kurie nėra girdėję terminų „infliacija“, „perkamoji galia“ ar „finansinė krizė“.

Gebėjimas žaismingai ir paprastai paaiškinti sudėtingus dalykus visada yra teigiamas kūrybos bruožas, kurį turi ir Mantas Martišius. Norite susipažinti su jo tekstais ir praturtinti savo asmenybę naujomis žiniomis? Raginame pirkti knygas internetu ir sužinoti įdomių faktų apie istoriją, informacinius karus ar ekonomiką.