⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Marie Lu (g. 1984 m.) – kinų kilmės amerikiečių rašytoja, išgarsėjusi distopiniais kūriniais jaunimui. Marie Lu biografijoje teigiama, kad rašytoja gimė Kinijoje, tačiau kartu su šeima persikraustė į Jungtines Amerikos Valstijas, kai jai buvo penkeri.

Marie Lu knygos

Rasta: 6

Pergalė | Marie Lu
-5% su kodu: PENKI
8,39 €
Turime sandėlyje
Šlovė | Marie Lu
-5% su kodu: PENKI
9,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6Baigusi mokyklą Marie Lu studijavo Pietų Karolinos universitete, o vėliau dirbo vaizdo žaidimų kompanijoje „Disney Interactive Studios“. Ji užėmė meno direktorės pareigas.

Po kurio laiko autorė nusprendė atsidėti vien knygų kūrimui. Pirmoji jos knyga „Legenda“ pasirodė 2011-ais metais ir pradėjo visame pasaulyje išpopuliarėjusią trilogiją.

„Legenda“ – kūrinys, skirtas jaunimui. Siužetas nukelia į 2130-ųjų metų Ameriką, kuri kariauja su Kolonijomis. Visa visuomenė yra susiskaldžiusi, o jaunuoliai, sulaukę 15 metų turi laikyti Egzaminą, kuris šią prarają dar padidina. Pagrindinė veikėja Džunė – elitinė kovotoja, geriausiai išlaikiusi Egzaminą, tačiau, kai ji susipažįsta su pogrindžio gyventoju Dėjumi, ima abejoti, ar tai, ką sako valdžia yra tiesa. Prieš, ką ji kovoja?

Šią istoriją autorė tęsia knygose „Šlovė“ ir „Pergalė“. Teigiama, kad trilogija „Legenda“ nenusileidžia tokioms garsioms distopijoms, kaip „Bado žaidynės“ ar „Divergentė“, o pagal autorės kūrybą planuojama kurti filmą.

Po šios trilogijos sekė dar viena – „The Young Elites“, deja, ji kol kas nėra išversta į lietuvių kalbą.

Kita itin populiari Marie Lu knyga, prieinama ir mūsų šalies skaitytojams, yra „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas“. Ši istorija taip pat skirta jaunimui. Knygoje pasakojama apie žaidimą „Warcross“, kuris užkariavo pasaulį. Kiekvieną dieną prisijungia milijonai žaidėjų, kurie trokšta pabėgti nuo realybės.

Pagrindinė knygos veikėja sulaužo taisykles ir sudomina žaidimo kūrėją. Netrukus paaiškėja, kad visam pasauliui iškilo milžiniškas pavojus. Pasakojimą apie virtualią realybę tęsia knyga „Wildcard“.

Marie Lu kūrybos bruožai atskleidžia, kad rašytoja gerai išmano žaidimų virtuvę. Ji ne tik dirbo studijoje, kuri kuria kompiuterines pramogas, bet ir pati yra aistringa žaidėja. Mėgstamiausias jos žaidimas – „Assassin’s Creed“. Pasakodama apie save Marie Lu teigia, kad ji mėgsta ne tik žaisti, bet ir skaityti knygas, piešti ir leisti laiką su savo šuniukais. Ji iš tiesų yra įdomi ir talentinga asmenybė. Kviečiame pasidomėti jos kūriniais ir rašytojos knygas įsigyti internetu.