0

Marius Zavadskis

Marius Zavadskis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Marius Zavadskis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Marius Zavadskis knygos


Kelionė po Lietuvą. Enciklopedija vaikams | Asta Rastauskienė, Aušra Didžgalvienė, Edita Minkuvienė, Marius Zavadskis
  • Leidėjas: Alma littera

Čia rasite viską, ką apie Lietuvą turėtų žinoti kiekvienas pradinukas!

Daugiau
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Pirštinė | Marius Zavadskis
  • Leidėjas: Versus aureus
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaGalbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Marius Zavadskis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas