⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Marmiai“ – knygų serija vaikams, kuriama dvynių Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilionio. Sesuo rašo tekstus, o brolis – iliustruoja. Knygų serija „Marmiai“ rekomenduojama vaikams nuo 4 metų, tačiau puikiai tinka visai šeimai.


Pirmoji serijos knyga – „Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“.

Marmiai knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Autoriai Indrė ir Martynas Pavilioniai pasakoja apie tai, kaip svarbu yra nebijoti išsiskirti.

Kai visi vaikai ir jų tėveliai užmiega, Martvudo girioje bunda Marmių miestelis. Kas gi tie Marmiai? Jie yra maži, jaukūs, ir labai geri sutvėrimai. Olis – Marmių mažylis – liūdi, kad yra geltonos spalvos, kai tuo tarpu visi kiti – juodi. Bijodamas, kad sužinoję tiesą, Marmiai jį atstums, mažasis Olis dažosi juoda spalva.

Šioje istorijoje autoriai parodo, kad reikia nebijoti būti savimi. Knygelė ugdo vaikų empatiją bei suvokimą, kad išskirtinumas nėra blogai.

Antroji šio jaukaus ciklo dalis – „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“. Šį kartą autorių pasirinkta tema yra gerumas bei džiaugsmo ir laimės paieškos.

Marmių šalyje veikia džiaugsmo fabrikėlis. Iš jo sklindantys dūmai kiekvieną dieną pasklinda po Martvudo girią ir paskandina gyventojus laimės ir džiaugsmo debesėlyje. Tačiau vieną dieną šis fabrikas nustoja veikti. Dūmai nekyla ir Marmius ištinka sumaištis. Kas dabar bus? Ar visi taps liūdnais bei nelaimingais?

Autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilionis kelia klausimą ar tikrai laimė priklauso nuo burtų ir ji išgaruoja vos jie nustoja veikti? Perskaitę šią knygelę vaikai supras gerumo ir atlaidumo reikšmę ir tai, kad už savo laimę esame atsakingi patys.

Trečioji knygų serijos knyga – „Marmiai. Kur gyvena meilė?“. Šios knygelės pagrindinė tema – tėvų meilė ir rūpestis. Mažasis Marmis Liu, galvoja, kad tėvai jo nemyli, juk nuolat drausmina ir kartais bara. Tad jis pabėga iš namų, o įklimpęs į baisius pavojus, suvokia, koks svarbus tėvų rūpestis ir tai, kad ne viskas pasakoma žodžiais.


Naujausia knyga – „Marmiai. Draugystės magija“. Ji pasakoja apie draugus, šiltą apkabinimą ir pasitikėjimą bei kartais užklumpančius nesusipratimus.

Visų serijos knygų viršeliai švyti tamsoje! Apsilankykite interneto knygyne ir įsigykite gerumą spinduliuojančių kūrinių! Šios istorijos neša džiaugsmą ir šviesą, moko svarbiausių vertybių.