0

Medicina visiems

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų.Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.Leidykla Medicina visiems, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Medicina visiems leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas.Tad leisdama knygas Medicina visiems leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Medicina visiems siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Medicina visiems ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis.

Medicina visiems knygos

  1. 1
  2. 2

Geros sveikatos receptai 2019 |
Nuolaida knygai -24%
1,99 €
2,59 € *
Sveikatos patarimai 2019 |
Nuolaida knygai -24%
1,99 €
2,59 € *
Vaisiai liaudies medicinoje |
Nuolaida knygai -25%
3,39 €
4,49 € *
Liaudiški sveikatos patarimai 2019 |

Šiuo metu neparduodama

  1. 1
  2. 2

Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!