0

Michail Zygar

Michail Zygar – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Michail Zygar kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Michail Zygar knygos


Imperija turi mirti | Michail Zygar
  • Leidėjas: Kitos knygos

Svaiginantis ryškių Rusijos imperijos XX a. pr. įvykių ir spalvingų asmenybių kaleidoskopas.

Daugiau
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 22,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Gazpromas - rusų ginklas | Michail Zygar, Valerij Paniuškin
(3 įvertinimai)
  • Leidėjas: Kitos knygos
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaGalbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Michail Zygar savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas