Ieškote kalendoriaus sau arba dovanų? Siūlome platų asortimentą mūsų e. knygyno skiltyje „Kalendoriai“. Naršydami šioje kategorijoje atrasite tinkamiausią variantą iš gausaus kalendorių pasirinkimo. Čia jūsų laukia: advento kalendoriai vaikams, sveikatos patarimų, moksleivių, mokytojo darbo kalendoriai ir dar daug kitų kalendorių.

Kalendoriai


Naujienos

Rodyti visas

Perkama daugiausiai

Rodyti visas

Pigiau

Rodyti visas

Rekomenduojame

Rodyti visas

Tokios, kaip „Sezoninė knyga 2022“. Pastarojoje jūsų laukia receptai, parinkti pagal sezonus ir kalendorines šventes; 2022 ir 2023 metų kalendorius bei daugelis kitų naudingų skilčių, skirtų planavimui pagal skirtingus sezonus ir pan. Jeigu susidomėjote šiuo kalendoriumi, jums gali patikti ir moksleivio planuoklis – „Planas chuliganas“, padėsiantis planuoti namų darbus ir asmenines veiklas kiekvienam rezultato siekiančiam moksleiviui.


Mūsų knygyno asortimente jūsų laukia ir įdomios, mūsų skaitytojų rekomenduojamos prekės, pristatomos kategorijoje „Kalendoriai“. Tai yra: „Liaudiški sveikatos patarimai. Kalendorius“, „Moksleivio kalendorius“, „365 svarbios dienos“, „Kasdienių ir šventinių įrašų knyga“. Tai yra populiariausių prekių TOP`as minėtoje kategorijoje, tačiau joje rasite ir kur kas daugiau geriausių leidinių, priskiriamų kalendorių tipui.


Pastarieji, neabejotinai, yra vienas patogiausių būdų ne tik sekti bėgantį laiką, bet ir fiksuoti išskirtines dienos, mėnesio, metų akimirkas. Juk daugelis aptariamos kategorijos prekių yra paįvairintos įvairiais planuokliais ir tikslų sekimo priemonėmis. Viena tokių yra minėtas „Moksleivio kalendorius“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių nuoseklumą, tikslų išsikėlimą ir jų siekimą, skatinti savianalizę, loginį mąstymą ir planavimo įgūdžius kasdienėje veikloje.


Be to, kalendoriuose patogu žymėti išsikeliamus tikslus, pavyzdžiui, įvairius skaitymo iššūkius. Tad neabejojame, kad jus gali sudominti ir šiuo metu skaitomiausios knygos, esančios mūsų e. knygyne. Nuolat pildome jo asortimentą, todėl su džiaugsmu pristatome jums tiek klasika tapusias, tiek naujas knygas, kurios nekantrauja papildyti jūsų lentynas.


Įsigyti kalendorius ir kitus leidinius internetu dabar ypač paprasta! Naršykite tarp skirtingų prekių ir užsisakykite.