Stalo kalendoriai – priemonė, kuri padeda planuoti. Ant darbo stalo pastatytas dailus kalendorius leidžia nepasimesti laike ir visada matyti svarbiausius įvykius. Šias priemones galite rinktis pagal savo skonį: nuo minimalaus dizaino iki gražiomis nuotraukomis išdailintų kalendorių.

Rasta: 47
  1. 1
  2. 2

Liaudiški sveikatos patarimai 2024. Plėšomas kalendorius |
-10% su kodu: PATOGU
3,65 €
Kaina su kodu: 3,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sveikatos patarimai 2024. Plėšomas kalendorius |
-10% su kodu: PATOGU
3,65 €
Kaina su kodu: 3,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Geros sveikatos receptai 2024. Plėšomas kalendorius |
-10% su kodu: PATOGU
3,65 €
Kaina su kodu: 3,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2019 metų kalendorius "Mano sodyba" |

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 47
  1. 1
  2. 2

Staliniai kalendoriai ypač populiarūs tampa metų gale. Senasis jau ištarnavo metus ir ateina laikas jį pakeisti kitu. Dažnai žmonės yra prisirišę prie pamėgto formato bei dizaino ir naują stalo kalendorių išsirenka labai panašų į tokį, kokį jau turėjo. Tačiau visada siūlome internetu įsigyti ir kažką naujo.

Stalo kalendoriai gali būti labai įvairūs. Ir nors visi jie yra skirti pasistatyti darbo vietoje, tačiau vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis. Ypač pamėgtas tokio produkto tipas yra stalinis kalendorius lapeliais. Paprastai tai atverčiamos knygelės tipo leidinys, kuriame galima matyti dvi dienas iš karto.

Tokiuose staliniuose kalendoriuose su lapeliais būna surašyti svarbūs tos dienos įvykiai, vardadieniai, mėnulio fazės, įkvepiančios citatos ir kita naudinga informacija. Tuo pačiu palikta ir vietos pasižymėti pastaboms ar darbams. Po metų vartydami tokį kalendorių matysite visą šio laikotarpio istoriją ir bus smagu prisiminti, kas kurią dieną nutiko.

Kita populiari rūšis – pastatomas kalendorius. Šie produktai taip pat gali būti labai skirtingi. Vieni jų labai paprasti – primena sulankstytą trikampį. Iš karto matomi visi dvylika mėnesių, o tai labai patogu tiems, kas prieš akis nori turėti visą metų perspektyvą ir, pavyzdžiui, pasižymėti atostogas, šventes ar kitas svarbias datas. Kiti turi pastatomą laikiklį, į kurį galima įtvirtinti lapą su kalendoriumi. Toks dizainas patiks minimalią estetiką vertinantiems žmonėms.

Stalo kalendorius taip pat gali būti sutvirtinamas spirale ir perverčiamas. Vienas jų puslapis yra skirtas mėnesiui. Šie kalendoriai džiugina akį įvairias piešiniais ar nuotraukomis. Tokiu būdu ant savo stalo galima įkurdinti mažutę gamtos oazę, papuošti miestų ar gyvūnų nuotraukomis.

Stalo kalendorių rinktis reikia atsakingai, juk jis lydės visus metus. Online knygyne rekomenduojame apsižvalgyti tiems, kurie žavisi gėlių puokštėmis ir žaluma alsuojančiomis komozicijomis, nes kiekvienais metais siūlome įsigyti šia tema iliustruotų produktų.

Nepamirškite, kad kalendorius taip pat gali tapti ir puikia dovana kolegai, vadovui, mamai ar draugui. Šių produktų kainos draugiškos, kadangi knygyne dažnai vyksta įvairios akcijos bei išpardavimai, tad metų planuoklių, o taip pat ir įvairių įdomių bei gerų knygų, galite įsigyti pigiau.