Išmaniųjų technologijų dėka didelę dalį mums reikalingos kasdienės informacijos galime valdyti skaitmeniniu būdu. Tačiau užrašai ranka nepraranda populiarumo. Knygyno kategorijoje „Užrašinės“ rasite daug įvairių popieriaus gaminių, kurie padės patogiai sisteminti informaciją, konspektuoti susitikimus, žymėtis pastabas, būsimus darbus ar net vesti tikslų dienoraščius.

Užrašinės


Naujienos

Rodyti visas

Perkama daugiausiai

Rodyti visas

Pigiau

Rodyti visas

Rekomenduojame

Rodyti visas

Be geros, stilingos užrašinės sunku išsiversti tiek studentui, tiek verslininkui. Juk reikia užsirašyti kilusias idėjas, pasižymėti susitikimus ir kitas mintis. Tačiau tai, kas patiks jaunimui, nebūtinai prilips suaugusiems. Būtent todėl kategorijoje „Užrašinės“ vyrauja įvairovė. Čia rasite elegantiškų, solidžių leidinių, taip pat žaismingų ir spalvingų knygų užrašams.

Tarp TOP populiariausių ir skaitomiausių šios skilties leidinių patenka ypač madingi minčių, dėkingumo ir laimės dienoraščiai. Tai tokios užrašinės, kuriose kiekvieną dieną reikia atlikti paskirtas užduotis, pavyzdžiui kas vakarą parašyti tris priežastis, už ką esate dėkingi šiandien, ar dieną pradėti nuo pozityvių minčių rašymo.

Tokiose praktiškose ir tuo pačiu gražiose užrašų knygutėse autoriai sudaro gaires, kurios padeda geriau pažinti save, nusiraminti po sudėtingos darbo dienos, rasti motyvacijos, energijos darbams. Kai kurie tokio pobūdžio leidiniai puikiai tinka vaikams, kurie nuolat lindi telefonuose. Atlikdami užduotis vaikai supras, kad tyrinėti save ir pasaulį, spręsti smagias užduotėles, yra daug geriau ir įdomiau, nei bėgti į virtualųjį pasaulį.

Užrašines, padedančias žengti tobulėjimo ir savęs pažinimo keliu, parengė Indrė Večerskienė, Rūta Ignatė, Evelina Biliūnaitė, Michael A. Singer, Dominik Spenst, Eva Tombak, Diana Bu ir kiti Lietuvos bei užsienio autoriai. Daugelio jų tikslas padėti pažinti save, savo stiprybes, tikslus, išlaisvinti kūrybinę energiją, smalsumą, ugdyti pozityvų požiūrį.

Žinoma, jei ieškote gerų, patogių tradicinių užrašinių, tai šioje kategorijoje tokių gausu. Solidžiau atrodo įrištos į kietus viršelius, o patogiau nešiotis minkštas ir plonesnes knygutes baltais lapais. Taškuotos užrašinės, liniuotos ar visiškai tuščiais lapais? Puoštos piešiniais, su datomis dienos užrašams ar paveikslėliais spalvinimui? Rinktis jums! Įvairūs viršelių dizainai patiks ir vyrams, ir moterims. Čia taip pat rasite žaismingas užrašų knygutes mergaitėms bei berniukams.

Užrašinių kategorija nuolat atnaujinama. Juk tokie leidiniai greitai užsipildo ir reikia vis naujų, ar ne? Daugelis tokių knygų (net ir prabangios darbo užrašinės bei planuokliai) kainuoja nedaug, tačiau kviečiame pasinaudoti akcijomis bei išpardavimais ir apsipirkti dar pigiau.

Pirkti online patogu, nes čia rasite ne tik sąsiuvinių užrašams, bet ir kitų gerų, įdomių knygų, kurias rekomenduoja skaitytojai ir kritikai. Išsirinkti nesudėtinga, nes knygyno asortimentas patogiai suskirstytas į kategorijas ir gerą skaitinį sau ras kiekvienas.