0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mollie West Duffy

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Mollie West Duffy knygos


Emocijos: kaip jos lemia mūsų sėkmes ir nesėkmes | Liz Fosslien, Mollie West Duffy
  • Leidėjas: Alma littera

Kodėl kažką jaučiate, ir žinosite, ką daryti su tuo jausmu.

Daugiau
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Mollie West Duffy vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Mollie West Duffy išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Mollie West Duffy bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Mollie West Duffy – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.