0

Natalija Zubareva – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Natalija Zubareva kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Natalija Zubareva knygos


KOMPLEKTAS. Hormonų valsas, 1 ir 2 dalys | Natalija Zubareva
Nuolaida knygai -82%
5,99 € 31,98 € *
Turime sandėlyje
Žarnynas – organizmo variklis. Oda, svoris, imunitetas ir laimė – štai kas slypi antrųjų smegenų vingiuose | Natalija Zubareva
Nuolaida knygai -58%
6,89 € 16,39 € *
Turime sandėlyje
Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų | Natalija Zubareva
Nuolaida knygai -77%
3,79 € 15,99 € *
Turime sandėlyje
Hormonų valsas 2. Mergaitė, mergina, moteris + vyro partija. Šoka visi! | Natalija Zubareva
Nuolaida knygai -83%
2,79 € 15,99 € *
Turime sandėlyje

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Natalija Zubareva savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas