⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nėrius Pečiūra (g. 1967 m. sausio 8 d. Vilniuje) – žurnalistas, redaktorius, dainų autorius, radijo laidų vedėjas. Nėriaus Pečiūros biografija ir vardas daug kam siejasi su roko muzika, o jis pats dažnai vadinamas Lietuvos pankų tėvu.

Nėrius Pečiūra knygos

Rasta: 1

Aš ir atsuktuvas | Nėrius Pečiūra
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1Nėrius Vilniaus universitete studijavo istoriją, pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės metais redagavo laikraštį „Ne vien rock ir pop“, vėliau populiarų žurnalą  „Muzikos lietus“.

Nėriaus Pečiūros kūrybinis pseudonimas Atsuktuvas siejamas su mūsų šalies pankų ideologija ir judėjimu. Muzikantas grojo pankroko grupėse WC, „Už tėvynę“, UTV, „Nėrius Pečiūra ir Komanda“, „Bacefalai“, „Fantomai“, buvo vienas „Roko maršo per Lietuvą“ dalyvių.

Nėrių Pečiūrą pažįstame ir iš televizijos ekranų, nes jis vedė ne vieną muzikinę laidą. Tarp jų „Laiminga ranka“, „Muzikos lietus“, taip pat režisavo ir prodiusavo laidas „Nacionalinė muzikos lyga“, „Penktadienio muzikos šou“ ir kitas.

Kūrybiška asmenybė nesvetima ir literatūros pasaulyje. Jis yra parašęs net kelias knygas. Pirmoji – „Kaip tapti žvaigžde“ – pasirodė 1995-ais metais. Tai įvairiapusė patarimų jaunimui, kulinarinių receptų, eilėraščių ir prozos knyga.

Antroji knyga – romanas „Aš ir atsuktuvas“, išleista 2002-ais metais. Aprašyme teigiama, kad tai kūrinys apie žinomą Vilniaus panką – pankų tėvą Atsuktuvą ir jo antrininką. Šioje nepaprastai smagioje knygoje rasite daug autentiškos medžiagos apie muzikinių grupių gyvenimo užkulisius. Nors atrodytų, kad kūrinys autobiografinis, verta nepamiršti, kad tai yra romanas.

Kitas Nėriaus Pečiūros romanas – „Vilniaus kiberpoema“. Šią knygą galima pavadinti metraščiu, kuriame užfiksuotas jaunimo gyvenimas 2002-2003 metais. Naktiniai klubai, koncertai ir jų užkulisiai, narkotikai, seksas, šeimos santykiai. Autoriaus kūrybos bruožai – laisvas ir pagaulus pasakojimo stilius bei geras humoro jausmas.

Rašytojas parengė ir publicistinio žanro knygą „Šou biznio dėsniai“. Autorius tekstuose pasakoja apie žvaigždžių gyvenimo ypatumus, sėkmes ir nesėkmes bei juodą darbą, be kurio neįmanoma prasimušti.

Naujausias Nėriaus Pečiūros kūrinys – „Egzistencija undergrounde: juodasis humoras apie roką“. Nedidelės apimties knygelė pavedžios po undergroundo koncertus, barus ir klubus. Laukia juokingi roko grupės nuotykiai ir bohemiško gyvenimo dvasia.

Autorius vardas neatsiejamas nuo Lietuvos muzikinės kultūros, tad kviečiame jo knygas įsigyti internetu ir su šiuo pasauliu susipažinti artimiau.