BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Netvarkos nykštukas“ – knygų serija apie personažą, vaikams pažįstamą iš „Kakės Makės“ knygelių. Netvarkos nykštuką sukūrė iliustratorė ir knygų autorė Lina Žutautė.

Nenuoramą mergaitę Kakę Makę, ko gero, žino visi vaikai ir jų tėveliai.

Netvarkos nykštukas knygos


Netvarkos nykštuko užrašai |
0,99 €
Turime sandėlyje
Netvarkos Nykštukas. Magnetukas |
0,99 €
Turime sandėlyje

Ji yra viena populiariausių mergaičių Lietuvoje, o Kakės Makės prekiniu ženklu pažymėti produktai parduodami visame pasaulyje.

Pirmoji knygelė, nuo kurioje prasidėjo neįtikėtino populiarumo sulaukę Kakės Makės nuotykiai vadinasi „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas“. Čia ir susipažįstame su Netvarkos nykštuku.

Kakė Makė mėgsta daugybę dalykų, bet tik ne tvarkytis. Taigi, vieną dieną Netvarkos nykštukas išsineša visus Kakės Makės išmėtytus daiktus…

Pamiltas veikėjas pasirodo ir kitose knygose, kurios sudaro visą seriją. Istorijoje „Netvarkos Nykštukas Kosmoso platybėse“ laukia ilga kelionė į kosmosą, kur nykštukas keliauja ieškoti kosminių sausainių. Vaikai, skaitydami šią knygą, sužinos, kaip atsiranda žvaigždės ir kaip gyvena astronautai.

Spalvinimo knygos – puiki priemonė užimti vaikus, be to, spalvinant smagius paveikslėlius lavėja vaikų kūrybiškumas bei mažieji pirščiukai. Mažyliams labiausiai patinka atpažįstami veikėjai, tad jie tikrai įvertins knygelę „Spalvink su Kake Make. Netvarkos nykštukas“.

„Netvarkos nykštuko užrašai“ – nuotaikingas leidinys, kuriame gausu faktų! Mažieji skaitytojai sužinos, kaip atsiranda vaivorykštė, iš ko sudarytas kraujas ar kur keliauja sapnai!

Kviečiame internetu įsigyti ir lavinamųjų knygelių iš „Netvarkos nykštuko“ serijos. Viena tokių – „Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)“. Mylimas veikėjas kviečia susipažinti su skaičiais ir išmokti paprastus sudėties bei atimties veiksmus. Knygelės pabaigoje laukia sekų galvosūkiai. Ir nieko tokio, jei suklysite, nes kartu su knyga parduodamas nusitrinantis rašiklis. Spręskite, tiek kartų, kiek reikia!

Dar viena lavinamoji knygelė – „Netvarkos nykštukas. Klijuok. Spalvink. Žaisk“. Kartu su leidiniu parduodami net trys šimtai lipdukų, kuriais bus smagu apklijuoti Netvarkos nykštuko kasdienybės scenas.

Ypač naudingas leidinys – „Netvarkos nykštukas. Saugus kelyje. Užduotys“. Žavusis veikėjas paprastai paaiškins įvairias eismo taisykles, išmokys kaip atskirti kairę ir dešinę, teisingai pereiti gatve ir suprasti šviesoforo signalus.

Vaikams labai patinka ir knyga „Netvarkos nykštuko enciklopedija. Įdomiausi išradimai“, kurioje tiek įdomybių, kad svaigsta galva!

Visas knygų serijos knygeles vienija mylimas personažas. Visi vaikai mums pritars – su Netvarkos nykštuku smagu tiek mokytis, tiek žaisti!