0

Nick Vujicic

Nick Vujicic (g. 1982 m. gruodžio 4 d., Melburnas) - žinomas oratorius, bestselerių autorius ir pelno nesiekiančios organizacijos „Gyvenimas be galūnių“ vadovas.


1982 m. gruodžio 4 d. rytinės Australijos uostamiestyje Brisbene imigrantų iš Serbijos šeimoje gimė berniukas su labai reta patologija - jis neturėjo galūnių: nei rankų, nei kojų. Buvo tik viena pėda su dviem pirštais, kurių dėka jis vėliau išmoko vaikščioti, rašyti ir žaisti kompiuteriu, o vėliau slidinėti, plaukti, žaidžia golfą, žvejoti ir plaukti banglente.


Nepaisant šių fizinių "trūkumų", berniukas gimė visiškai sveikas, ir pasikeitus Australijos įstatymams iš karto pareiškė norą eiti į paprastą, o ne į neįgaliųjų mokyklą.  Mokykloje tarp bendraamžių jam buvo nelengva.

10-ies metų Nickas bandė nusižudyti, tačiau meilė tėvams ir įsivaizduojamas sielvartas, kurį sukeltų jo mirtis, neleido jam to padaryti. Jis su dviem kairės kojos pirštais palengva mokėsi visų paprastų dalykų - rašyti, valytis dantis, šukuotis, skustis, atsiliepti telefonu ir naudotis kompiuteriu. Septintoje klasėje jis buvo išrinktas klasės seniūnu ir dalyvavo renkant lėšas labdarai.


Nuo 1999 m. Nickas pradėjo sakyti kalbas bažnyčioje, vėliau atidarė pelno nesiekiančią organizaciją "Gyvenimas be galūnių" ("Life without Limbs") ir tapo paskaitininku.

2009 m. jis nusifilmavosi filme "Drugelių cirkas" ("Butterfly Circus"), kuriame pasakojama apie žmogaus be galūnių gyvenimą ir likimą.Jei anksčiau Nick Vujicic buvo įsitikinęs, kad Dievas jį nuskriaudė, tai vėliau suprato, kad jo negalia išskiria jį iš kitų žmonių ne šiaip sau, jis suprato savo unikalų, konkretų tikslą. Jis tapo neregėtos dvasinės stiprybės simboliu.


Nickas aplankė daugiau kaip 24 šalis. Jis skaito paskaitas mokyklose ir universitetuose, dalyvauja įvairiuose televizijos laidose ir rašo knygas. Jis įkvepia žmones nepasiduoti, moko įveikti likimo siunčiamus išbandymus ir sunkumus.Šiuo metu Nick Vujicic gyvena Kalifornijoje, JAV. 2012 m. vasario 12 d. jis susituokė su Kanae Miyahara. 2013 m. ir 2015 m. pora susilaukė dviejų vaikų - Kiyoshi James ir Dejan Levy. Šiek tiek vėliau nusprendė įsivaikinti dar tris našlaičius.

Nick Vujicic knygos


Meilė be ribų | Nick Vujicic

Šiuo metu neparduodama

Gyvenimas be ribų | Nick Vujicic

Šiuo metu neparduodama