⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Nicki Thornton – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Nicki Thornton kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Nicki Thornton knygos


KOMPLEKTAS. Magiškas SETO SEPIO detektyvas. „Paskutinės galimybės“ viešbutis + Prakeiktas švyturys + Galvažudžių kavinė | Nicki Thornton
Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Galvažudžių kavinė | Nicki Thornton
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Nieko rimto


Daugiau
Kaina: 10,99 €
Turime sandėlyje

Prakeiktas švyturys | Nicki Thornton
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Nieko rimto


Daugiau
Kaina: 10,99 €
Turime sandėlyje

„Paskutinės galimybės“ viešbutis | Nicki Thornton
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Nieko rimto


Daugiau
Kaina: 9,89 €
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Nicki Thornton savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas