⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Niši sveikatos sistema“ – knygų serija, skirta žmonėms, besirūpinantiems savo savijauta. Visų šių leidinių autorius yra sistemos pradininkas japonų profesorius Kacudzo Niši. Profesorius savo sveikatos sistemą sukūrė išanalizavęs bei praktikoje išbandęs įvairių medicinos šaltinių, tarp jų egiptiečių, tibetiečių, kinų ir kitas senovines medicinos praktikas, šiuolaikinės medicinos tyrinėjimus, dietologijos ir madingus natūralius gydymo būdus.

Niši sveikatos sistema knygos

Rasta: 7

Rasta: 7Niši sveikatos sistema paprasta, o ją sudaro kelios taisyklės, kurių laikydamiesi visi gali būti sveiki ir žvalūs. Knygų serija apima įvairias sritis, paremtas profesoriaus metodais.

„Organizmo valymo taisyklės“ – serijos knyga, kurioje teigiama, kad dauguma vaikų gimsta sveiki ir tik augdami įgyja įvairių negalavimų. Žmogaus organizmas užteršiamas ir čia kalbama ne tik apie fizinį kūną, bet ir dvasinius dalykus. Knygoje dėstoma ištisa gyvenimo filosofija, kuri padės visapusiškai išvalyti savo organizmą ir gyventi harmonijoje su savimi ir pasauliu.

„Mityba sveikatai ir ilgaamžiškumui“ – knyga, kurioje dėstomos taisyklės, kokį maistą valgyti, kad užtikrintume savo organizmo pusiausvyrą ir stiprintume sveikatą. Profesorius pateikia patarimų, kurie padės suprasti mitybos prasmę ir kokybiškai pasirinkti vertingus produktus.

„Energetinės praktikos“ – šios knygų serijos leidinys, kuriame kalbama apie vidinės energijos resursus, reikalingus žmogui gyventi ir vystytis. Kacudzo Niši pateikia įvairių pratimų, kurių laikydamiesi gyvensite ilgai ir laimingai bei niekada nepritrūksite vidinės energijos. Mokėdami ją valdyti išvengsite įvairių nemalonumų ir išmoksite naudotis palankiomis aplinkybėmis.

„Dešimt žingsnių į sėkmę“ – dar viena serijos „Niši sveikatos sistema“ knyga, kurioje autorius dėsto, kad klestėjimas yra ne materialūs turtai, o sielos ir kūno būsena. Ją pasiekti gali visi be išimties. Svarbu norėti klestėti ir įdėti pastangų. Knygoje pateikiama meditacijų ir kitų patarimų, kurie pašalina stresą ir stiprina nervų sistemą.

Knygoje „Atjauninimo menas“ kalbama apie grožį ir ilgą gyvenimą. Žmonės tiki, kad ligos ir senėjimas yra neišvengiami, tačiau profesorius turi kitą nuomonę. Jis siūlo būdų, kurie padės sumažinti biologinį amžių.

„Kraujo ir kraujagyslių sveikatinimas“ – knyga, skirta visiems, kurie nori gyventi sveikai ir nebijoti infarkto, aerosklerozės ar insulto.

Knygų serijoje „Niši sveikatos sistema“ dėstomi paprasti, tačiau įvairiais tyrimais paremti metodai, skirti įvairių sričių sveikatai gerinti. Linkime būti sveikiems ir kviečiame vertingas knygas įsigyti internetu.