0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Oleg Gadeckij (Олег Георгиевич Гадецкий) – rusų psichologas ir asmenybės ugdymo treneris, kurio asmeninio tobulėjimo metodas sujungia Vakarų psichologiją ir Rytų meditacijas, žmogaus pažinimo ir jogos technikas.


Oleg Gadeckij 1992 m. baigė Sankt Peterburgo technikos universitetą ir įgijo socialinį–psichologinį išsilavinimą.

Oleg Gadeckij knygosNetrukus įsidarbino Pavolgio valstybės tarnyboje, kur vedė mokymus ir seminarus būsimiesiems valdžios aparato darbuotojams. 1993 m. jis buvo pakviestas prisijungti prie ekspertų grupės, rengusios kriterijus valstybės tarnautojų atestacijai. Tuo pat metu mokėsi socialinės filosofijos aspirantūroje, kur susipažino su žymiausių filosofų veikalais. 1994 m. jis sėkmingai apgynė daktaro disertaciją.


Nepaisant sėkmingos karjeros, Olegas niekada neišsižadėjo savo pagrindinio tikslo ir jo atkakliai siekė. Jis norėjo sukurti autentišką psichologijos sistemą – programą, kuri suderintų geriausias psichologines sistemas. Anot jo, pagrindinė vakaruose kylanti problema – didelė psichologijos mokslo fragmentacija, kai žmogaus vidinio pasaulio pažinimas skyla į psichoanalizę, psichosintezę, geštaltą ir kitas technikas. Tačiau nė viena iš jų neakcentuoja bendros žmogaus asmenybės struktūros – apie ją sužinome iš senųjų rytų kultūrų palikimo – pavyzdžiui, iš archajiškų vedų.


Link rytietiškų tekstų, meditacijos technikų ir jogos Oleg Gadeckij pasuko 1997 m. Keliais metais anksčiau jis su specialistais įkūrė mokymų centrą „Savęs pažinimas“ ir vedė įvairius seminarus bei treniruotes.

Senosios išminties ir šiuolaikinių autorių studijavimo rezultatas - naujausia Olego mokymo programą „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“. Jis akcentuoja, kad ja siekiama plačiąją auditoriją supažindinti su mūsų tikrovę grindžiančiais pamatiniais dėsniais. Anot psichologo, žmonės gyvena savo gyvenimus, nežinodami pamatinių jų dėsnių, o tai neišvengiamai veda į klaidas. Apie jas perspėja ligos, negalavimai, įvairios netektys ir nesėkmės. „Kol žmonės neišmoks gerbti tikrovės dėsnių, jie niekada nebus pajėgus tapti laimingais bei sėkmingais, kad ir kaip to siektų“, – įsitikinęs Olegas Gadeckij.


Nuo 2002 m. Oleg Galeckij veda seminarus, kurių metu dalinasi savo įgyta patirtimi ir žiniomis. 2005 m. Tarptautiniame psichologijos ir psichoterapijos žvaigždžių festivalyje jam buvo įteiktas apdovanojimas kaip geriausiam mkymus vedančiam psichologui. Tais pačiais metais pasirodė ir pirmoji jo knyga. Į lietuvių kalbą išverstas jo veikalas „Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę“ taip pat akcentuoja žmogaus vidinės darnos ir visatos dėsnių svarbą.


„Aš tiesiog norėjau, kad žmonės būtų laimingesni. O psichologija man pasirodė geriausias būdas savo svajonę įgyvendinti. Mano credo labai paprastas. Į šį gyvenimą mes ateiname tam, kad išlaisvintume savo galimybes, o ne tam, kad susitaikytume su nesėkmėmis ir apribojimais“, – įsitikinęs psichologas.