0

Palmira Galkontaitė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Palmira Galkontaitė knygos


Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas | Palmira Galkontaitė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Alma littera

Žinomos televizijos žurnalistės romanas.

Daugiau
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (12%)
Turime sandėlyje

Atleisk. Pasmerkta populiarumui | Palmira Galkontaitė
  • Leidėjas: Baltos lankos
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Palmira Galkontaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Palmira Galkontaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Palmira Galkontaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Palmira Galkontaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.