⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Patrick Holford knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Ekseprimentinės psichologijos mokslus baigęs Patrickas Holfordas yra naujo požiūrio į sveikatą ir mitybą pionierius, dietologas, rašytojas, Optimalios mitybos instituto Londone, rengiančio mitybos terapijos specialistus, įkūrėjas, Maistas smegenims fondo (Food for the Brain Foundation) vadovas, Smegenų biocentro, kuris specializuojasi psichinės sveikatos problemų sprendimu per mitybą, direktorius.


Britų maisto terapijos asociacijos narys P. Holfordas - nuolatinis Jungtinės Karalystės televizijos ir radijo laidų svečias, turintis savitą, praktika patikrintą požiūrį į gydymą. Jo pasisakymai ir straipsniai neretai, pvz., ŽIV ir autizmo klausimais, nesutampa su tradicinės medicinos požiūriu, sukelia dideles diskusijas.


P. Holfordas parašė per 35 knygų, išverstų į 17 kalbų. Ketvirtoji, „Optimalios mitybos biblija“, visame pasaulyje mitybos specialistų laikoma chrestomatine.


Visame pasaulyje P. Holfordas skaito paskaitas ir veda seminarus visuomenei bei sveikatos profesionalams įvairiomis temomis. Žinios, charizma ir entuziazmas, paremtas tvirtu moksliniu pagrindu, padeda jam sukelti gyvus debatus supaprastinant sudėtingas temas, šitaip plečiant medikų ir visų besidominčių supratimą apie sveikatą.