0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paulius Senūta – reklamos specialistas, 2019 m. pristatęs debiutinį romaną „Sfera“.

Paauglystėje tapė, grojo muzikos grupėje. Po mokyklos pasirinko studijuoti menus, tačiau studijas metė ir išvyko mokytis į Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje.

Paulius Senūta knygos


Sfera | Paulius Senūta
Nuolaida knygai -44%
8,49 € 14,99 € *

Studijų metais susidomėjo reklama, pradėjo dirbti reklamos agentūroje Latvijoje, o po trijų mėnesių faktiškai tapo jos vadovu. Dar po metų agentūros vadovai priėmė jį į partnerių gretas.

Paulius Senūta visada norėjo gyventi Lietuvoje, tad grįžo į gimtinę ir čia įsteigė savo reklamos agentūrą. Nors kratėsi direktoriaus pareigų, akcininkai pasitikėjo tik juo. Nuo to laiko jis vadovauja vienai žinomiausių Rytų Europos agentūrų „Not Perfect“, kurią ilgainiui išpirko iš akcininkų.

Paulius Senūta mano, kad agentūros sėkmę lėmė gebėjimas derinti komerciją ir meną. Anot jo, vadovaudamas agentūrai jis remiasi kūrybiškumu ir tinkamais sprendimais. Lankstumą Paulius Senūta laiko vienu iš išskirtinių reklamos verslo bruožų. Kitose įmonėse galbūt svarbu laikytis taisyklių ir nuo jų nenukrypti, o reklamos agentūra privalo sukurti erdvę eksperimentams ir klaidoms.

Paulius Senūta 2019 m.  vedė Viktoriją Rumiancevaitę. Ji agentūroje „Not Perfect“ užima meno vadovės pareigas. Jų pažintis prasidėjo prieš dešimt metų, o prieš penkis užsimezgė ir romantiški jausmai.