⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paulo Coelho (g. 1947 m. rugpjūčio 24 d., Rio de Žaneiras, Brazilija) - rašytojas. Jis gimė inžinieriaus ir namų šeimininkės šeimoje. Tėvai nesuprato sūnaus talento ir net guldė į psichiatrijos ligoninę, kad „išgydytų” nuo noro rašyti. Pats P.

Paulo Coelho knygos

Rasta: 13

Alchemikas | Paulo Coelho
8,39 €
Turime sandėlyje
Hipis | Paulo Coelho
10,99 €
Turime sandėlyje
Svetimautoja | Paulo Coelho
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Coelho teigia: „Aš visada žinojau, kad mano Asmeninė Legenda yra rašyti”.


Pasidavęs tėvų norui, Paulo Coelho įstojo į teisės mokyklą, bet 1970-aisiais nutraukė studijas ir kaip hipis pradėjo keliauti po Pietų Ameriką, Šiaurės Afriką, Meksiką, Europą. Po dvejų metų grįžęs į Braziliją, pradėjo kurti eiles Brazilijos atlikėjams Elis Redžinai, Ritai Li ir Rauliui Seišasui.

1982 m., būdamas 38-erių, pristatė pirmąją savo knygą „Pragaro archyvai”, kuri pasisekimo nesulaukė.
1986 m. Coelho nukeliavo ispanų katalikų piligriminę kelionę, vadinamą „Santjago keliu”. Šioje kelionėje rašytojas pasiekė dvasinį atgimimą, kurį vėliau aprašė savo knygoje „Piligrimas”.

1988 m. pristatyta P. Coelho knyga „Alchemikas” susilaukė daugybės pagyrimų ir įvertinimų. „Alchemikas” yra išleistas daugiau nei 67 kalbomis 120 šalių ir visur turėjo nepaprastą pasisekimą (parduota daugiau nei 65 mln. egz.), įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip į daugiausia kalbų (71) išversta knyga autoriui tebeesant gyvam.

Per savo karjerą rašytojas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, vienas iš jų – 2000 m. gautas Prancūzijos garbės legiono ordinas.

Iš viso Paulo Coelho išleido 26 knygas. Dvi iš jų – „Piligrimas” ir „Valkirijos” yra autobiografinės. Rašytojo knygų yra parduota daugiau nei 100 mln., 150 šalyse. Įvairiose pasaulio šalyse jo knygos yra tarp labiausiai perkamų: Graikijoje, JAV, Italijoje, Izraelyje, Kanadoje, Lietuvoje ir Prancūzijoje. Paulo Coelho yra visų laikų daugiausia pardavęs brazilų (portugalų kalba) rašytojas.