⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų apie drakonus gerbėjai knygų seriją „Paveldėjimas“ įvardija kaip vieną geriausių ir skaitomiausių. Pagal populiarumą ši serija konkuruoja su knygų apie Harį Poterį serija. Šios knygos puikiai tinka paaugliams - juk jos autoriui Christopher Paolini tebuvo tik penkiolika!

Pradžioje autorius pasakojimą sumanė kaip trilogiją, tačiau sugalvotai istorijai pabaigti prireikė keturių knygų.

Paveldėjimas knygos

Rasta: 5

Paveldėjimas | Christopher Paolini
16,39 €
Turime sandėlyje
Ugnies kardas | Christopher Paolini
15,49 €
Turime sandėlyje
Vyriausiasis | Christopher Paolini
15,19 €
Turime sandėlyje
Eragonas | Christopher Paolini
14,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Serijoje yra šios knygos ir jos išsidėsto tokia tvarka:


„Eragonas“
Pasakojimo veiksmas vyksta Alagezijoje. Kaimo berniukas, vardu Eragonas, miške suranda neįprastą mėlyną akmenį. Jo nuostabai radinys – visai ne akmuo, o tikras drakono kiaušinis! Kai iš jo išsirita drakoniukė, berniukas ją pavadina Safyros vardu. Netrukus Eragono gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – blogio jėgos nužudo jo artimuosius. Jo gyvenime lieka tik Safyra. Iš senojo išminčiaus Bromo našlaitis sužino apie savo tikrąjį likimą - jis, Eragonas, yra Drakonų Raitelis.
Tai sužino galingasis karalius Galbatoriksas, kuris praeityje taip pat buvo Drakonų Raitelis. Jis pasirengęs sunaikinti bet ką, kad išliktų užgrobtosios Alagezijos valdovu. Eragonas ir Safyra yra vienintelė karalystės viltis išsivaduoti iš blogio priespaudos.

„Vyriausiasis“
Šįkart priešas nugalėtas, bet iki galutinės pergalės dar toli... Tik atsitiktinumo dėka Eragonui pavyko priversti tamsos karaliaus Galbatorikso armiją trauktis. Tačiau norint nugalėti imperijos kariuomenę, vien sėkmės neužtenka.
Eragonas ir jo ištikimoji drakonė Safyra ruošiasi keliauti į elfų karalystės sostinę Elesmerą - tik ten jis gali išmokti valdyti savo magišką galią ir patobulinti kario įgūdžius. Jaunasis Drakono Raitelis nežino, kad legendiniame mieste slypi ne tik meistriškumo paslaptys, bet ir Raitelių paslaptis...


„Ugnies kardas“
Raitelis Eragonas tarnauja Alagezijos gyventojams ir nuolat kovoja su priešais bei mokosi iš nykštukų ir elfų. Sunkiomis akimirkomis jis visada prisimena savo globėjo išminčiaus  Bromo nurodymus ir patarimus. Tačiau Bromas, pasirodo, nėra tik išminčius... Net Eragonui ištikima drakonė Safyra ilgą laiką saugojo šią paslaptį...


„Paveldėjimas“
Ketvirtasis romanas užbaigia Christopherio Paolini tetralogiją apie Raitelio Eragono ir drakonės Safyros klajones.
Pagrindiniai veikėjai daug ko išmoko iš nykštukų ir elfų. Jie drąsiai gynė Alagezijos gyventojus, tačiau ilgos kelionės ir įnirtingi mūšiai atnešė ne tik pergales, bet ir sielvartą bei neviltį.
Tuo tarpu Galbatoriksas nesiruošia taikytis su pralaimėjimu. Jis trokšta keršto ir nori palenkti Eragoną savo valiai.
Ar draugai sugebės toliau kovoti su blogiu? Kas stos į jų pusę? Kokią kainą reikės sumokėti už taiką Alagezijoje?…

Kritikai autorių kaltino plagijavimu - buvo minimi  „Žvaigždžių karai“, John Tolkien, Ursula K. Le Guin ir Anne McCaffreys. 2006 metais pagal pirmąją serijos knygą buvo pastatytas filmas, kuriame vaidino: Ed Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, Garrett Hedlund, John Malkovich. Filmą prodiusavo 20th Century Fox.