⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Petras Šibilskis (g. 1936 m. birželio 28 d., Nartaikiai) – technikos mokslų daktaras, jonizuoto vandens populiarintojas.

Mokslininko vaikystė prabėgo neramiais Antrojo pasaulinio karo ir pokario metais. Gimtosiose jo apylinkėse sovietų ir vokiečių aviacijos antskrydžius keitė stribų ir partizanų susidūrimai.

Petras Šibilskis knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Petras Šibilskis mokėsi Pandėlio gimnazijoje, ją baigęs gavo šaukimą tarnauti armijoje. Vyras pasirinko aviacijos dalinį, kadangi nuo pat vaikystės jį domino mechanika, motorai ir lėktuvai. Dėl karinės tarnybos jam teko atidėti planuojamas hidromelioracijos studijas.

Niekaip nesulaukęs kvietimo į kariuomenę, Petras Šibilskis pats nuvyko į Kupiškį pasiteirauti, kodėl jo negauna sužinojo, jog pavėlavo. Tuomet išvyo į Muromą Rusijoje. Čia išlaikė stojamuosius karinės ryšių mokyklos egzaminus ir 1954 m. pradėjo tris metus trukusias studijas bei karinę tarnybą. Ją baigė su pagyrimu, tarnavo Šiaurės Kaukaze, Novorosijske ir Anape. Vėliau įstojo į Leningrado karo akademiją, kuirą taip pat baigė su pagyrimu.

Po keleto metų Petras Šibilskis grįžo į Leningradą, mokėsi aspirantūroje. Apgynęs disertaciją, gavo papulkininkio laipsnį ir pasiliko dėstyti karo akademijoje. Per dvylika joje praleistų metų tapo docentu.

Sulaukęs 50-ies, Petras Šibilskis pateikė prašymą pensijai – tuo metu karininkai turėjo tokią teisę. Vadovybė nesuprato ir pasiūlė jam dar aukštesnes pareigas. Jis prisimena, kad jo demobilizacija užtruko devynis mėnesius. Per tą laiką jis susikeitė butais su Panevėžyje tarnavusiu atsargos karininku iš Rusijos. Panevėžyje Petras Šibilskis apsigyveno 1987 m. ir tapo Liaudies ūkio specialistų tobulinimosi instituto Panevėžio fakulteto docentu.

Penkių dešimčių metų pedagoginio darbo stažą turintis vyras šiuo metu nenuobodžiauja. Jis dainuoja chore „Senoliai“ ir ansamblyje „Jovaras“, taip pat groja sintezatoriumi bei fortepijonu. Petras Šibilskis domisi numerologija ir užsiima biolokacija – padeda išsiaiškinti blogas, patogenines vietas prieš statant namą ar biurą. Dar viena Petro Šibilskio domėjimosi sritis - jonizuotas vanduo, kurį pats vartoja jau 30 metų, ir jo nauda. Šiai temai skirtos Petro Šibilskio knygos išverstos į 7 kalbas – jos keliauja kartu su eksportuojamais įrenginiais aktyvintam vandeniui gaminti.