ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

„Plėšikas Hocenplocas“ – nuotaikinga knygų serija vaikam, kurią sukūrė rašytojas Otfried Preussler. Knygų veikėjai plėšikas Hocenplocas, Kaspariukas bei Zepukas užkariavo ne vienos kartos skaitytojų širdį.

Otfried Preussler – populiarus vaikų autorius. Iš viso jis parašė trisdešimt dvi knygas, kurios buvo išverstos į daugybę kalbų.

Plėšikas Hocenplocas knygosRašytojas apdovanotas keliomis dešimtimis literatūrinių premijų, jam taip pat suteiktas profesoriaus vardas.

Knygų seriją „Plėšikas Hocenplocas“ prasideda to paties pavadinimo knyga. Šis nuotaikinga istorija buvo sukurta 1962-ais metais. Pagrindinis veikėjas buvo visiškai nepanašus į visus kitus teigiamus herojus. Apsiginklavęs septyniais peiliais ir pipiriniu pistoletu šis blogiukas iš karto patiko vaikams.

Knygoje pasakojama kaip nusivylę miestelio policija du berniukai Kaspariukas ir Zepukas nusprendžia patys sugauti plėšiką bei grąžinti iš jų močiutės pavogtus daiktus. Tačiau viskas pasisuka taip, kad jie patenka į nelaisvę! Ar pavyks berniukams nugalėti Hocenplocą ir jo sąjungininką burtininką Petrozilijų Cvakelmaną?

1970 m. pasirodė antroji dalis „Plėšikas Hocenplocas ištrūksta į laisvę“. Kaip jau suprantate iš pavadinimo, antroji knygų serijos dalis pasakoja apie pabėgėlį iš kalėjimo! Kaspariukas su Zepuku ir vėl turės gražaus darbelio.

Gal istorija būtų taip ir pasibaigusi, tačiau rašytojas pamiršo vieną smulkmenėlę. Antroje knygoje taksas Vastis buvo paverstas krokodilu, o autorius jo neišgelbėjo. Taigi, teko rašyti trečią knygą, kuri originaliai vadinasi „Hocenplocas 3“, o lietuviškai išleista pavadinimu „Plėšikas Hocenplocas: smuklė „Plėšiko landynė miške“.

Yra ir daugiau kūrinių apie plėšiką Hocenplocą, kurie papildo pagrindinę knygų seriją. Vienas tokių – „Plėšikas Hocenplocas ir mėnulio raketa“. Kiek mažesnės apimties istorijoje ir vėl susitiksite su Kaspariuku ir Zepuku, kurie nepailsdami stengiasi pažaboti nenuoramą plėšiką.

Nenorite skirtis su pamėgtais veikėjais? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į leidinį „Didžioji plėšiko Hocenploco užduočių knyga“. Tai įvairių galvosūkių knygelė, kurios dėka smagiai praleisite laisvalaikį. Teks skaičiuoti plėšiko peilius, spręsti plėšikišką sudoku ar įveikti labirintus.

Na, o daugybė pasakojimų vienoje vietoje surinkta knygoje „Viskas apie Plėšiką Hocenplocą“.

Autoriaus Otfried Preussler kūriniai yra jau pripažinta klasika. Su jais verta supažindinti vis naujas vaikų kartas, tad kviečiame nelaukti ir knygas įsigyti internetu!