0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Povilas Gaidelis knygos


Gyventi, negalima mirti! Sunki kelionė per epochų lūžius | Povilas Gaidelis
  • Leidėjas: Briedis


Daugiau
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
Turime sandėlyje

100 širdžių – ant tėvynės laisvės kovų aukuro | Povilas Gaidelis
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Briedis


Daugiau
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Povilas Gaidelis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Povilas Gaidelis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Povilas Gaidelis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Povilas Gaidelis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.