⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prietrankos dienoraštis knygos

Rasta: 17

Rasta: 17

„Prietrankos dienoraštis“ tai autorės Rachel Renée Russell populiari vaikams skirta knygų serija, kurioje pasakojama apie keturiolikmetę mergaitę Nikę ir jos nuotykius mokykloje ir gyvenime.

Kiekviena knyga - tai dienoraštis, kuriame Nikė dalinasi savo kasdienėmis patirtimis, idėjomis, svajonėmis ir iššūkiais, su kuriais susiduria mokykloje ir asmeniniame gyvenime.

Iliustracijomis ir šmaikščia kalba autorei pavyksta atskleisti pagrindinių herojų asmenybes ir jų tarpusavio santykius, be to, linksmai pavaizduoti, kaip veikėjai sprendžia iškilusias problemas.

Skaitytojams ypač patinka Nikės kūrybingumas ir drąsa, taip pat jos nuolatinės pastangos būti gera drauge ir padėti mylimiems žmonėms. Serija yra lengvai skaitoma ir linksmai iliustruota, todėl puikiai tinka jaunesniems skaitytojams, ypač mergaitėms, kurios susipažinę su Nike išmoks labiau pasitikėti savimi.

Visos „Prietrankos dienoraščio“ serijos knygos pasakoja vis skirtingas Nikės nutikimų istorijas, kiekviena vis labiau padykusi ir juokinga. Seriją sudaro šios knygos: „Ne itin pasakiško gyvenimo istorija“, „Ne itin šaunios vakarėlių liūtės istorija“, „Ne itin talentingos popžvaigždės istorija“, „Ne itin grakščios Ledo princesės istorija“, „Ne itin gudrios panelės Visažinės istorija“, „Ne itin laimingos širdžių ėdikės istorija“, „Ne itin puikios TV žvaigždės istorija“, „Ne itin ilgo ir laimingo gyvenimo istorija“, „Ne itin trenktos pamaivos istorija“, „Ne itin geros šuniukų globėjos istorija“, „Ne itin draugiškos priešės istorija“, „Ne itin slaptos nelaimingos meilės istorija“, „Ne itin vykusio gimtadienio istorija“, „Ne itin geros draugės istorija“.

Ištikimiausiems „Prietrankos dienoraščio“ gerbėjams siūlome įsigyti knygą „Prietrankos dienoraštis. Oho! Čia viskas apie mane!“, kuriame gausu klausimų, atsakius į kuriuos galima sužinoti tikrai netikėtų dalykų apie save, be to smagiai pasijuokti ir linksmai bei įdomiai praleisti laiką. O pasekti Nikės pavyzdžiu padės rinkinys „Prietrankos dienoraštis. Rašyk ir tu! Viskas ko reikia tavo dienoraščiui“. Čia rasite dienoraštį, kuriam galima patikėti visas slapčiausias savo mintis, knygą, rašiklį ir lipdukus.

Ši „Prietrankos dienoraščio“ serija tikrai įdomi ir populiari tarp skaitytojų. Mūsų interneto knygyne lengvai ir greitai įsigysite šias ir kitų serijų knygas. Siūlome ne tik platų skaitinių pasirinkimą, tačiau ir įvairių žaidimų, kortų, žaislų mažiesiems ir dar daug kitokių laisvalaikio praleidimo prekių. Kviečiame apsižvalgyti ir užsisakyti internetu jau dabar!