0

Pristatymas

Pristatymo kaina Lietuvoje

Pristatymo būdas

Užsakymas iki
15,00 €

Užsakymas virš
15,00 €

Užsakymas virš
25,00 €

Omniva paštomatas

2,29 €

NEMOKAMAS

NEMOKAMAS 

LP Express terminalas

1,99 €

NEMOKAMAS  

NEMOKAMAS 

Lietuvos pašto skyrius

2,49 €

NEMOKAMAS  

NEMOKAMAS

Greitas pristatymas nurodytu adresu 

Vilniuje patogiu laiku (GoSend kurjeris)

2,89 €

2,89 €

NEMOKAMAS

Nurodytu adresu

2,89 €

2,89 €

NEMOKAMAS

Atsiėmimas patogupirkti.lt biure Vilniuje

NEMOKAMAS

NEMOKAMAS

NEMOKAMASPristatymas į Omnivą paštomatą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 15,00 €. Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į Omnivą paštomatą Lietuvoje yra 2,29 €.

Naujiena! TOS PAČIOS DIENOS PRISTATYMAS VILNIUJE į Omniva paštomatą! Užsisakykite darbo dieną iki 9:30 val. knygas, kurias turime sandėlyje, ir atsiimkite savo užsakymą iš paštomato Vilniuje dar tą pačią dieną.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - paštomatai veikia kasdien, ištisą parą.

Omniva paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai,  Biržai, Druskininkai, Eišiškės, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Ignalina, Jonava, Joniškis, Pasvalys, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kazlų Rūda, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kuršėnai, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Pabradė, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai.

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Utenos paštomatuose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laišku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

Siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.

Pristatymas į LP Express terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau 15,00 €.Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į LP Express terminalą Lietuvoje yra 1,99 €.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą. LP Express terminalų vietų sąrašas Lietuvoje

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus. 
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

Iškilus papildomiems klausimams reikia kreiptis informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Lietuvos pašto skyrių perkant už daugiau 15,00 €. Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į Lietuvos pašto skyrių Lietuvoje yra 2,49 €.

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Užsakytas knygas galėsite atsiimti Jūsų pašto skyriaus darbo laiku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Užsakymų atsiėmimas biure Vilniuje

Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas. Užsakymo atsiėmimą biure pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Daugumą užsakymų įvykdome per 1-3 darbo valandas nuo užsakymo apmokėjimo.

Atsiimti savo užsakymą galite atvykti tik gavę el. laišką „Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui“.

Užsakymą galite atsiimti Vilniuje darbo dienomis 8.00-18.00 val. (penktadienį iki 17.00 val.) adresu: S. Žukausko g. 17, Vilnius LT-08234 (įėjimas iš dešinio namo kampo)Kaip mus rasti?

Atvykę atsiimti užsakymo į mūsų biurą, būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Užsakymai mūsų biure yra saugomi 7 dienas, vėliau užsakymai yra anuliuojami.

Greitas pristatymas Vilniuje į nurodytą vietą patogiu laiku

NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje perkant už daugiau nei 25,00 €Vieno užsakymo iki 25,00 € pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 2,89 €.

Užsakymai yra pristatomi nurodytu adresu Vilniuje Jūsų pasirinktu 2 valandų trukmės laikotarpiu. Pristatymo laiką galėsite pasirinkti pristatymo puslapyje po pristatymo būdo pasirinkimo.

Užsakymus pristato mūsų partneriai - GoSend kurjeriai.

Pristatymas į vietą Lietuvoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje perkant už daugiau nei 25,00 €Vieno užsakymo iki 25,00 € pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 2,89 €. Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas.

Rinkitės pristatymą į darbovietę, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Neteikiame paslaugos pristatyti užsakymą Lietuvoje pašto dėžutės adresu.

Užsakymų pristatymo trukmė į Neringą yra 4-7 darbo dienos. Negalima atsiskaityti grynais pristatymo metu, kai pristatymo adresas yra Neringoje. Šiuo atveju užsakymai nėra pristatomi nurodytu adresu, juos reikia pasiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Gavėjas vietinio pašto pranešimu bus informuotas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyrių, į kurį reikia atvykti pasiimti siuntos (užsakymo).

Pristatymo trukmė

Kiekvienos prekės puslapyje yra nurodyta prekės pristatymo trukmė, t. y. per kiek laiko ši prekė Jums bus pristatyta Lietuvoje. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-2 darbo dienas, likusias prekes pristatome per 3-6 darbo dienas (arba 5-8 darbo dienas, jei pasirenkamas pristatymas į Lietuvos pašto skyrių).

El. pašto žinute Jus informuosime apie kitą darbo dieną vykdomą užsakymo pristatymą. Pristatome ir namų, ir darbovietės adresu, tik, pastaruoju atveju, būtinai nurodykite darbovietės pavadinimą. Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, gavėjo adreso lauke būtinai įrašykite laiptinės durų kodą (pvz. Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

Pristatymo laikas

Užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 - 17.00 val. darbo dienomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Jei užsakymą atlikote darbo dieną (pavyzdžiui, antradienį) iki 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 1 darbo diena, užsakymą gausite ateinančią darbo diena (trečiadienį) 8.00 - 17.00 val.

Jei užsakymą atlikote antradienį po 14.00 val. ir pristatymo terminas yra 2 darbo dienos, užsakymą gausite ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.

Pristatymas į užsienį

Į užsienio šalis pristatome per 1-2 savaites.
Visus užsakymus į užsienio šalis pristatome oro paštu. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Paprastai gavėjas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresą, kuriuo turi atvykti atsiimti siuntą (užsakymą)

Užsakymo pristatymo kaina apskaičiuojama prie fiksuotos siuntimo kainos pridėjus kainą už kiekvieną perkamą knygą, CD ar DVD

Šalys

Fiksuotas mokestis už užsakymo siuntimą

Kaina už kiekvieną knygą

Kaina už kiekvieną sunkią* knygą

Kaina už kiekvieną CD ar DVD

Europos Sąjungos šalys

6,37 €

2,03 €

6,09 €

0,61 €

Ne Europos Sąjungos šalys

8,69 €

2,90 €

8,69 €

0,87 €

* - Sunkios knygos - tai knygos, sveriančios apie 1,5 kg ir daugiau. Pavyzdžiui, didelės enciklopedijos, dideli žodynai, žinynai ar vadovai.

Šioms knygoms taikomas perpus mažesnis papildomos knygos mokestis nei nurodyta aukščiau lentelėje:

  • daugumai knygų, kurių kaina yra mažesnė ar lygi 2,90 €;
  • Svajonių romanams (serijos "Romantika", "Jausmų egzotika", "Aistra", "Intriga");

Užsakymo pristatymo kainos į užsienį skaičiavimo pavyzdžiai:
1. Vienos knygos pristatymas į Europos Sąjungą kainuoja 8,40 € (prie 6,37 € siuntimo mokesčio pridedame 2,03 € už knygą), į ne Europos Sąjungos šalį atitinkamai kainuoja 11,59 €.
2. Dviejų knygų pristatymas į Europos Sąjungą kainuoja 10,43 € (prie 6,37 € siuntimo mokesčio pridedame 4,06 € už dvi knygas), į ne Europos Sąjungos šalį atitinkamai kainuoja 14,49 €.
3. Vienos standartinės ir vienos sunkios knygos pristatymas į Europos Sąjungą kainuoja 14,49 € (prie 6,37 € siuntimo mokesčio pridedame 2,03 € už standartinę knygą ir 6,09 € už sunkią knygą). Atitinkamai šių dviejų knygų pristatymas ne į Europos Sąjungos šalį kainuoja 20,28 €.
4. Vienos standartinės knygos, vienos sunkios knygos ir vieno CD (ar DVD) pristatymas į Europos Sąjungą kainuoja 15,10 € (prie 6,37 € siuntimo mokesčio pridedame 2,03 € už standartinę knygą ir 6,09 € už sunkią knygą, ir 0,61 € už DVD). Atitinkamai vienos standartinės knygos, vienos sunkios ir vieno CD (ar DVD) pristatymas ne į Europos Sąjungos šalį kainuoja 21,15 €.

Garantija ir grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms, CD ar DVD taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: UAB "Patogu pirkti", S. Žukausko g. 17, LT-08234 Vilnius.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: info@patogupirkti.lt. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", S. Žukausko g. 17, LT-08234 Vilnius.
Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.