⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Pūkio pasakos“ – rašytojo Vytauto V. Landsbergio knygų serija skirta 2-7 metų vaikams. Pagrindinis knygelių veikėjas – lapiukas Pūkis, kuris tampa mažylių draugu ir padeda išsiaiškinti įvairius sudėtingus reiškinius bei išmokti gyvenimo pamokas.

Pirmoje knygelėje „Iš kur atsirado Pūkis“ rašoma, kad lapių šeimoje gimė penki mažyliai.

Pūkio pasakos knygos

Rasta: 16

Rasta: 16

Keturi jų buvo smailianosiai išdykėliai, o penktas gimęs lapiukas pasirodė panašus į mažą, minkštą kamuoliuką, todėl tėvai jį pavadino Pūkiu. Taip jau nutiko, kad mažylis pasitaikė labai smalsus, tad jis nuolat leidžiasi ieškoti nuotykių ir patenka į įvairias įdomias situacijas, o per jas autorius Vytautas V. Landsbergis moko pažinti gyvenimą. Tiesa, nors visos istorijos yra edukacinės, jos nemoralizuoja.

Seriją sudaro knygelės „Pūkis ir šarka“, „Pūkis ir baidyklė“, „Pūkis ir dantukai“, „Pūkis ir traktorius“, „Pūkis karalius“, „Pūkis ir Pūkutis“, „Pūkis ir kadagys“, „Iš kur atsirado Pūkis“, „Kieno ilgesnis liežuvis“ bei „Pūkis ir migla“.

Kiekviena knygelė turi savo temą ir supažindina su kokiu nors reiškiniu ar įvykiu. Pavyzdžiui, „Pūkis karalius“ leidžia pajusti, ką reiškia būti valdovu. „Pūkis ir Pūkutis“ pasakoja apie gamtos reiškinius ir metų laikų kaitą, „Pūkis ir dantukai“ supažindina su dantistu, o „Pūkis ir traktorius“ paaiškina įvairių mechanizmų paskirtį.

Knygelės „Kieno ilgesnis liežuvis“ skaitytojai sužinos, kodėl negražu rodyti liežuvį, o vartydami „Pūkis ir šarka“ išmoks, kad draugystė gali užsimegzti bet ir padedant kitiems. „Pūkis ir baidyklė“ atskleis seną tiesą, kad geriausia išlikti savimi bei parodys kuo gali baigtis tingėjimas. Mažieji skaitytojai išmoks tausoti aplinką bei gamtą. Istorijos moko pagarbos ir mandagumo, ugdo vertybes.

Knygų serijos „Pūkio pasakas“ leidinius iliustravo dailininkė Dalia Karpavičiūtė. Jos piešiniai ryškūs ir traukiantys mažylių žvilgsnį. Vaikai noriai varto knygutes ir seka Pūkio nuotykius. Pačios istorijos trumpos ir aiškios, užrašytos didelėmis raidėmis, todėl puikiai tiks besimokantiems skaityti.

Iliustruotų knygų seriją „Pūkio pasakos“ įvertino tiek mažiausieji, kuriems ji ir skirta, tiek vaikų tėvai bei edukologai. Kviečiame apsilankyti knygyne ir internetu patogiai pirkti spalvingas ir smagias knygeles apie Pūkį.