0

Rachel Simmons

Rachel Simmons (g. 1974 m. rugpjūčio 10 d., JAV) – amerikiečių rašytoja ir lektorė. Knygos „Gera tokia, kokia yra: kaip padėti mergaitėms atsikratyti neįmanomų sėkmės standartų ir gyventi sveiką, laimingą, visavertį gyvenimą“ autorė.


R.

Rachel Simmons knygosSimmons augo Rokvilio mieste, Merilande, jos mama buvo žydų istorikė, o tėtis – advokatas ir Merilando Generalinės asamblėjos narys.


Rachel Simmons baigė Vassar koledžą ir buvo Rodo (Rhodes) stipendininkė Linkolno koledže Oksforde, kur studijavo moterų agresiją.


Knygą „Odd Girl Out“ („Keista mergina“) ji parašė norėdama išsigydyti vaikystės traumas. Vėliau įkūrė pelno nesiekiančią organizaciją „Girls Leadership“, kuri padeda merginoms atrasti savo balsą ir būti savimi. Daugiau nei dešimtmetį autorė praleido mokydama merginas pasitikėjimo savimi ir kalbėdama su jomis apie patiriamą spaudimą būti tobuloms. Tuomet gimė knyga „The Curse of the Good Girl: Raising Girls with Courage and Confidence“ („Geros mergaitės prakeiksmas: drąsių ir pasitikinčių merginų auginimas“).


Pati tapusi mergaitės mama, R. Simmons vis daugiau dėmesio skyrė tėvų mokymams. Tėvai turi išmokti auginti drąsias ir pasitikinčias mergaites – tokia yra ir jos knygos „Gera tokia, kokia yra“ pagrindinė mintis.


R. Simmons dažnai bendrauja su mokyklinio amžiaus mergaitėmis, kalba apie pasitikėjimą savimi ir laisvę kurti savo pačios ateitį be išankstinių nuostatų, ji taip pat dažnai dalyvauja įvairiose konferencijose, konsultuoja moterų profesinio tobulėjimo klausimais.


Šiuo metu populiari rašytoja ir lektorė taip pat yra Phoebe Lewis lyderystės programos Smith koledže vadovė. Jos tekstai publikuojami tokiuose leidiniuose kaip Washington Post, Atlantic, Slate, ir The New York Times. PBS televizijoje ji vedė laidą „A Girl’s Life“ („Mergaitės gyvenimas“). Pagal R. Simmons knygą „Odd Girl Out“ buvo sukurtas TV filmas.


Rachel Simmons su dukra gyvena Masačusetse. Jos augina šunį Čarlį, kuris yra kurto ir labradoro mišrūnas. Rachel su Čarliu labai mėgsta bėgioti. Ji taip pat nuolat mokosi ir išbando ką nors nauja, kad užsigrūdintų priimti nesėkmes. Iki 30-ties Rachel išmoko slidinėti, buriuoti ir žaisti tenisą, iki 40-ties - gaminti ir sodininkauti. Ji tikisi iki 50-mečio gauti piloto licenciją. Rachel mėgsta dainuoti karaokę, dievina šokių vakarėlius ir šokoladinius sausainius. Ji dažnai cituoja Beyonce, Jay-Z, Kelly Clarkson bei Lorde ir norėtų visuomet rašyti tik gif’ais.