⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raimondas Buitkus (1971 m. birželio 1 d.) – žurnalistas, aktorius, autorius.

Raimondas Buitkus augo Jurbarke. 1989-ais metais, kada Lietuva budo iš sovietinio košmaro, po truputį įsibėgėjo Sąjūdis ir ore sklandė laisvės nuojautos, jis buvo pašauktas į karinę tarnybą.

Raimondas Buitkus knygos

Rasta: 1

Rasta: 1

Deja, vis dar sovietinės armijos.

Atlikdamas tarnybą vaikinas baigė seržantų mokyklą ir 1989-1991 metais tarnavo specialiosios paskirties radijo žvalgybos daliniuose. Raimondo Buitkaus paskyrimo vieta buvo toli nuo laisve alsuojančios gimtinės. Jam, kartu su likimo draugais, teko tarnauti tolimojoje Karelijoje.

Apie šį savo biografijos etapą pasakoti nori toli gražu ne kiekvienas patyręs, ką reiškia sovietų armija, ypač tuo metu, kai gimtoji šalis bando nusimesti okupacijos pančius. Legendos, sklandančios apie gniuždančią sistemą, kartais yra gerokai sušvelnintos, o tiesa – šokiruoja.  Tačiau tyla nėra gera išeitis, nes daugelį traumų gali išgydyti tik atvirumas.

Taip 2018-tais metais pasirodė debiutinis Raimondo Buitkaus romanas „Nuotrauka dembelio albumui“. Tai autobiografinis kūrinys, kuriame Raimondas kalba apie sunkiausius išgyvenimus. Atvirumas ir įtaigus realybės perteikimas – esminiai autoriaus kūrybos bruožai, neleidžiantys abejoti patirtimi.

Rašytojas savo knygoje pasakoja apie tai, kaip sovietinėje armijoje jaučiasi aštuoniolikmečiai, patekę į žiaurų, nerašytų taisyklių pasaulį. Pasaulį, kuriame teigiama, kad sunkumai grūdina vyriškumą, tačiau tie iššūkiai dažniausiai yra ne sunkios treniruotės, o patyčios ir kankinimai. Deja, norint jų išvengti, tenka pereiti į kitą pusę. Rašytojas autobiografiniame kūrinyje ieško atsakymų į klausimą, ar tokiame pasaulyje įmanomas žmogiškumas.

Romanas „Nuotrauka dembelio albumui“ sulaukė didelio pasisekimo. Kūrinys ypač vertinamas vyrų auditorijos, tą įrodo ir bibliotekų sudaromi skaitomiausių knygų sąrašai. Pasak jų, 2019-tais šį romaną vyrai skaitytojai rinkosi itin dažnai. Žinoma, knyga verta dėmesio ir rekomenduojama visiems skaitytojams nuo aštuoniolikos metų. Jaunesnius gali šokiruoti atskleidžiami nepagražinti faktai. Kviečiame romaną pirkti internetu – tai greitas ir paprastas būdas susipažinti su autoriaus darbu.

Pats Raimondas Buitkus 2010-ais metais Vilniaus universitete baigė žurnalistikos studijas. Jis gyvena Jurbarke, o įvairūs autoriaus straipsniai pasirodo regioninėje ir respublikinėje spaudoje. Kūrybiška asmenybė dirba Jurbarko Konstantino Glinskio teatro režisieriaus padėjėju, veda įvairius renginius ir dalyvauja kultūrinėje veikloje.