⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raimundas Milašiūnas (g. 1963 m.) – psichoanalitikas, populiariosios psichologijos, psichoanalizės ir psichoterapijos knygų autorius ir bendraautorius, vienas iš autoritetingiausių ir žinomiausių Lietuvos psichoterapeutų ir psichoanalitikų. 1981–1988 m.

Raimundas Milašiūnas knygos

Rasta: 10

Rasta: 10

Vilniaus universiteto medicinos fakultete įgijo gydytojo psichiatro specialybę, vėliau ne kartą kėlė kvalifikaciją užsienyje, yra ne vienos profesinės draugijos narys.


Mediko profesionalumas ir modernus požiūris į psichiatriją bei psichoterapiją atsiskleidžia knygoje „Psichodinaminė psichiatrija“, kurios bendraautoriumi yra ir R. Milašiūnas. Štai citata, perteikianti knygos aktualumą: „Lietuvos skaitytojams pateikiame pirmąją nuo įprastinės psichiatrijos nukrypstančią knygą. Iki šiol mūsų šalyje psichikos sutrikimai ir jų samprata bei gydymas dažniausiai rėmėsi aprašomosios, arba biologinės, psichiatrijos standartais. <...> Tik pastaraisiais metais psichologijai ir psichoterapijai skirtus darbus papildė kitoks požiūris į psichikos sutrikimus bei patologinius asmenybės bruožus. Tačiau psichiatrai tokios knygos neturėjo.“

Ne tik šioje knygoje, tačiau ir kituose savo darbuose Raimundas Milašiūnas atskleidžia sudėtingo psichiatrijos ir psichoanalizės mokslo taikymo subtilybes, polemizuoja su tradicine psichoanalizės samprata, aprašo teorinius ir techninius psichoanalitinės psichoterapijos aspektus bei praktinį jos taikymą, adresuodamas šią informaciją ne tik psichoterapijos profesionalams, bet ir visiems besidomintiems šia mokslo sritimi. Pastarosiomis žiniomis autorius dalinasi ir knygoje „Psichoanalitinė psichoterapija“.

Be to, R. Milašiūnas yra iškili psichologijos mokslo pedagogikos asmenybė, daug dėmesio skirianti mokomajai literatūrai, skirtai psichiatrijos profesionalams ir psichiatrijos bei psichoterapijos studentams. Viena iš tokiai literatūrai priskiriamų knygų yra „Psichoanalizė: intersubjektyvusis požiūris“, kurioje aptariama daugiau kaip 100 metų psichoanalizės raida, aprašomos sudėtingos šio proceso problemos, ypač didelis dėmesys skiriamas pacientų patologijoms, kurios kinta keičiantis visuomenės vertybėms, normoms ir taisyklėms.

Minėtos knygos ir kita autoriaus kūryba yra vienos skaitomiausių psichologijos mokslo profesionalų bei mėgėjų rate. Tad, jeigu esate vienas jų ar norite nustebinti vertinga dovana psichologijai neabejingą asmenį, patariame pasižvalgyti autoriui Raimundui Milašiūnui skirtoje e. knygyno skiltyje. Skaitytojų rekomenduojamos, jau spėjusios įsitvirtinti tarp populiariausių, bei naujos knygos internetu laukia jūsų.