0

Raminta Jūrėnaitė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų.Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos.Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis.Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Raminta Jūrėnaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Raminta Jūrėnaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne.Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida?Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Raminta Jūrėnaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau?Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba.

Raminta Jūrėnaitė knygos


Arvydas Šaltenis. Tapyba | Raminta Jūrėnaitė
  • Leidėjas: Modernaus meno centras


Daugiau
Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 42,79 €*
Sutaupote: 7.80 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Arūnas Vaitkūnas. Tapyba / Painting | Raminta Jūrėnaitė
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
Daugiau

Šiuo metu neparduodamaRaminta Jūrėnaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.