0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raminta Lapinskaitė – moterų saviugdos trenerė ir koučingo specialistė.

Raminta Lapinskaitė yra gerai žinoma trenerė, kuri savo mokymuose padeda moterims atrasti save, pasitikėti, atrasti vidinę taiką ir paprasčiausiai mylėti save.

Raminta Lapinskaitė knygosAutorė ragina visas priimti save tokias, kokios esame, mylėti už tai, kokios esame, nustoti save kritikuoti ir graužti.

Specialistė jau beveik dešimt metų veda mokymus bei kuria mokymų programas.

Raminta Lapinskaitė mokėsi Tarptautinės lyderystės akademijoje, taip pat baigė Baltijos koučingo centro mokymus, įgijo tarptautinę International Coaches Union specialisto sertifikatą. Moteris studijavo ne tik dvasinius dalykus bet dėmesio skyrė ir kūnui. Ji baigė šokio judesio psichologijos pagrindų programą Maskvoje, o įvairius moteriškumo aspektus trenerė tyrinėjo transpersonalinės psichoterapeutės Marinos Strekalovos mokymuose.

Saviugdos specialistė, universitete studijavusi viešojo administravimo specialybę, įkūrė „Sąmoningų santykių studiją“, kurioje dalijasi savo įgytomis žiniomis. Įvairius mokymus Raminta Lapinskaitė veda kartu su skirtingų sričių profesionalais.

Ramintos Lapinskaitės biografiją papildo ir rašytojos karjera. Ji išleido dvi knygas. 2018-ais metais pasirodė leidinys „Meilė sau, arba Kuo atrakinamos moters savivertės durys“. Šioje knygoje autorė rašo, kad moterims, kurios nori išlaisvinti vidines savo galias, keistis nereikia, užtenka atidžiai pažvelgti į save.

Leidinyje pateikiama daugybė pavyzdžių iš kitų, realių moterų gyvenimo. Šios knygos skaitytojos ras daug naudingų patarimų, kurie padės atrasti laiko sau bei suprasti, kas gi slypi mūsų viduje.

Antroji autorės knyga – „Palaimintos moterys. Knyga apie moterų brandą ir kelią jos link“. Šiuo savo kūriniu autorė kviečia žvilgtelėti į moterų bendrystę, kūniškumą, savitumą. Teigiama, kad leidinys gali padėti visoms, išgyvenančioms įvairias krizes, skyrybas, ieškančioms gilesnio santykio su pasauliu, norinčioms praplėsti požiūrį.

Autorės kūrybos bruožai aiškūs – paprastas stilius, nesudėtingi, bet veiksmingi patarimai ir įtikinančios istorijos. Raminta Lapinskaitė nesiūlo drastiškai keisti savo gyvenimų. Pagrindinė jos nešama žinutė, kad viskas glūdi mūsų viduje, tereikia save geriau pažinti, o to nepadarysime jei neskirsime laiko ir nuolat dėl visko save kritikuosime ir graušime.

Saviugdos specialistė įsitikinusi, kad esminiai klausimai turi ir esminius atsakymus, o jie padeda augti ir tobulėti. Jei šios mintys jums artimos ar ieškote įkvėpimo bei motyvacijos, kviečiame knygas įsigyti internetu.