-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

„Raveneliai: kilmingųjų aistros“ – istorinių meilės romanų serija, kurią vienija Ravenelių giminės santykių peripetijos.

Raveneliai: kilmingųjų aistros knygos


Vinterborno nuotaka | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -33%
10,99 € 16,29 € *
Turime sandėlyje
Beširdis grafas | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -24%
10,99 € 14,29 € *
Turime sandėlyje
Brangioji Kasandra | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -30%
11,29 € 15,99 € *
Turime sandėlyje
Nuodėmių pavasaris | Lisa Kleypas
Nuolaida knygai -36%
10,49 € 16,29 € *
Turime sandėlyje

Knygų autorė – Lisa Kleypas, jau spėjusi užkariauti visų romantinės literatūros gerbėjų širdis.

Iš viso autorė parašė šešias knygų serijos „Raveneliai: kilmingųjų aistros“ dalis, o Lietuvos skaitytojai taip pat pamilo žaviuosius Ravenelius!

Pirmasis šios serijos romanas yra „Beširdis grafas“. Širdžių ėdikas Devonas Ravenelis paveldi grafo titulą ir visas skolas bei pareigas. Viena jų – rūpintis savo pusbrolio našle. Kadangi tai yra meilės romanas, tai žinoma tarp šių dviejų veikėjų pasipila kibirkštys. Šeimos saga kupina meilės, aistros, išdavysčių, senovinės atmosferos ir gero humoro.

Antroji knyga – „Vinterborno nuotaka“. Lisa Kleypas ir vėl laužo aukštuomenės gyvenimo taisykles. Tiksliau tą daro jos sugalvoti veikėjai. Veiksmas sukasi aplink Heleną Ravenel – savarankišką, ambicingą ir stiprią moterį. Ar pavyks verslininkui, nekilmingam Risui Vinterbornui ją užvaldyti? O ar jai pavyks pakeisti šį nesutramdomą vyrą?

Skaitytojų aistras autorė kursto trečiajame serijos romane „Nuodėmių pavasaris“. Kol dauguma debiutančių tik ir tyko turtingo vyro, Pandora Ravenel svajoja apie kitus dalykus. Ji nenori šokti puotose. Jos tikslas – verslas! Visgi, viskas pasikeičia, kai ji susitinka palaidūną lordą Gabrielių Sent Vincentą, kuris iš karto susižavi ambicinga Pandora, kuri, deja, nenori nieko apie jį girdėti!  

Ketvirtoji knygų serijos dalis – „Paslaptingas nepažįstamasis“. Šis romanas pasakoja apie vienintelę moterį gydytoją Anglijoje Garetą Gibson ir Ravenelių pavainikį Itaną. Detektyvas ir gydytoja – du žmonės apimti aistros ir įsipainioję į milžiniškus pavojus!

Penktasis romanas – „Raudonplaukė gundytoja“. Pagrindinė veikėja našlė Fibė Kler Vesto Ravenelio nepažįsta, bet yra iš anksto prieš jį nusistačiusi. Vestas jos velionio vyro gyvenimą buvo pavertęs neįmanomu! Tačiau brolio vestuvėse susipažįsta su nepažįstamuoju, kuris sužadina jai aistrą ir tik vėliau sužino, kad tai tas pats Ravenelis!

„Brangioji Kasandra“ – šeštoji istorinių romanų serijos dalis. Geležinkelių magnatas Tomas Severinas gali gauti viską, tačiau neketina duoti meilės. Kasandra Ravenel nori būtent meilės, o Tomas trokšta Kasandros, tad jų lūkesčiai nesutampa. Tačiau Ravenelių nuvertinti negalima!

Knygų serija „Raveneliai: kilmingųjų aistros“ – romanai, kuriuose verda aistros, o autorė nevengia kandaus humoro. Patiks visiems romantikams, tad kviečiame knygas pirkti internetu.