-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Rébecca Shankland – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Rébecca Shankland kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Rébecca Shankland knygos


Aš ir mes. Kaip užmegzti, palaikyti ir puoselėti tarpusavio santykius | Christophe André, Rébecca Shankland
  • Leidėjas: Tyto alba

Apie bendrystę, tarpusavio pagalbą ir gerus santykius net ir ne pačiomis lengviausiomis aplinkybėmis.

Daugiau
Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 11,90 € (73%)
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Rébecca Shankland savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas