⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Red. V. Neverdauskas – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Red. V. Neverdauskas kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Red. V.

Red. V. Neverdauskas knygos


Viskas apie triušius | Red. V. Neverdauskas
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Ūkininko patarėjas


Daugiau
Kaina: 1,69 €
Turime sandėlyje

Augalai pirčiai | Red. V. Neverdauskas
  • Leidėjas: Ūkininko patarėjas

Pažintis su žolynais, kurie naudojami pirties užpilams, vantoms, arbatoms, inhaliacijoms, žolynų kilimėliams.

Daugiau
Kaina: 1,49 €
Turime sandėlyje

Svečiai užgriuvo | Red. V. Neverdauskas
  • Leidėjas: Ūkininko patarėjas
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Neverdauskas savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas