⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Remigijus Misiūnas (g. 1963 m. balandžio 22 d.) – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius, straipsnių autorius, knygų rašytojas.

Remigijus Misiūnas 1997-tais metais Vilniaus universitete apgynė socialinių mokslų daktaro laipsnį.

Remigijus Misiūnas knygos


10A armagedonas | Remigijus Misiūnas
2,99 €
Turime sandėlyje
Parduota vasara | Remigijus Misiūnas
3,49 €
Turime sandėlyje
Pasiklydę laike | Remigijus Misiūnas
5,89 €
Turime sandėlyje

Jis visą savo akademinę karjerą domisi knygų leidyba bei lietuvių išeivių istorija, tad ir jo disertacijos tema buvo „Lietuvių išeivių knygų leidyba Vakarų Europoje 1945–1952 m.“.
Profesorius šiuo metu dirba Vilniaus Universitete, Komunikacijos fakultete, Knygotyros ir leidybos tyrimų katedroje.
Remigijus Misiūnas studentams dėsto leidybos pagrindus, marketingą, organizavimą, ekonomiką, o taip pat propagandos istoriją ir teoriją.
Turėdamas išsamias žinias leidybos srityje, Remigijus nevengia populiarinti mokslo bei šviesti visuomenės. Autoriaus tekstai nuolat pasirodo įvairiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse. Profesorius apžvelgia mūsų šalyje leidžiamas naujas knygas, pasakoja skaitytojams apie istorinius leidybos pokyčius, dalijasi įdomiais faktais, pvz., parašė straipsnį, kuriame atskleidė, kaip kartais vieno ar kito politiko dėka išpopuliarėja pamirštos knygos – tokių nutikimų būta ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje.
Profesorius Remigijus Misiūnas ne kartą dalyvavo įvairiose televizijos laidose, kuriose taip pat kalbėjo aktualiomis leidybos pasaulio temomis, pvz., nagrinėjo, kas svarbiau – vertinga literatūra ar leidėjų pelnas.
Remigijus Misiūnas domisi ne tik leidyba, jis daug dėmesio skiria ir Lietuvos istorijai, ypač lietuvių išeivijai. Šiomis temomis jis nuolat skaito mokslinius pranešimus tarptautinėse mokslo konferencijose.
Profesorius recenzavo daugybę mokslinių straipsnių, knygų, kartu su bendraautoriais rengė leidybos vadovėlius ir kitus mokslui skirtus leidinius. Taip pat autorius parašė ne vieną knygą plačiajai visuomenei. Jos apima kelias temas. Autorius pristatė kelias istorines knygas: „Amžininkai - apie 1863 metų sukilimą“, „Lietuva prieš LTSR“, „Didi maža tauta: Lietuvos įvaizdžio kampanija JAV 1919 m.“, „Jo Didenybės prieglobstyje. Didžiosios Britanijos lietuviai Pirmojo pasaulinio karo metais“, „Laiškai iš svetimų karų“.
Taip pat Remigijus Misiūnas parašė paaugliams ir jaunimui skirtus romanus: „10A armagedonas“, „Parduota vasara“, „Sutrumpintas meilės terapijos kursas“.
Pastaroji buvo įvertinta itin palankiai ir pateko į 2009-tų „Metų knygos“ rinkimų top penketuką, vaikams ir paaugliams skirtų leidinių kategorijoje.