0

Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė

Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas.Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės.Ne visiems autoriams tai pavyksta!Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu.

Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė knygos


Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika | Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina internetu: 19,29 €
Kaina knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 9.70 € (34%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje


Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas