0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Rimantas Kanapėnas knygos


Matavimų teorija ir praktika (2-oji pataisyta ir papildyta laida) | Albinas Kasparaitis, Rimantas Kanapėnas, Saulius Kaušinis, Vladas Vekteris
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina internetu: 31,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Matavimų teorija ir praktika | Albinas Kasparaitis, Rimantas Kanapėnas, Saulius Kaušinis, Vladas Vekteris
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.60 € (67%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Rimantas Kanapėnas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Rimantas Kanapėnas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Rimantas Kanapėnas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Rimantas Kanapėnas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.