TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Rimas Žaromskis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Rimas Žaromskis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Rimas Žaromskis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Rimas Žaromskis knygos

Rasta: 4

Abipus kranto linijos | Rimas Žaromskis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
40,79 €
Kaina su kodu: 28,55 €
Turime sandėlyje
Krantodara ir krantotvarka | Rimas Žaromskis, Saulius Gulbinskas
-30% su kodu: KALĖDOS
20,87 €
Kaina su kodu: 14,61 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas