0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Rimvydas Laužikas

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Rimvydas Laužikas knygos


Graikija. Alyvmedis, vynmedis ir laivas | Anželika Laužikienė, Rimvydas Laužikas
  • Leidėjas: Terra Publica


Daugiau
Kaina internetu: 15,69 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 5.30 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Istorinė Lietuvos virtuvė | Rimvydas Laužikas
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Briedis


Daugiau
Kaina internetu: 12,29 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (13%)
Turime sandėlyje

Senieji lietuviški receptai: Lietuvos gaspadinių receptai | Anželika Laužikienė, Rimvydas Laužikas
  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla

Dvi dešimtys ir vienas būdas, kaip gaminti gardžius senoviškus valgius, kuriais pavyks ne tik šeimynykščius nudžiuginti, bet ir svečią papenėti.

Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Rimvydas Laužikas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Rimvydas Laužikas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Rimvydas Laužikas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Rimvydas Laužikas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.