TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Robert T. Kiyosaki (1947 m. balandžio 8 d., Hilas, HI, JAV – amerikiečių verslininkas, investuotojas, ekonominių teorijų kūrėjas ir rašytojas.

Robert Kiyosaki tėvas - pedagogas, buvęs Havajų švietimo ministras, motina - medicinos sesuo. Robert - į Ameriką emigravusių japonų ketvirtos kartos atstovas.

Robert T. Kiyosaki knygos

Rasta: 3

Turtingas tėtis, vargšas tėtis | Robert T. Kiyosaki
  • TOP
    19
    TOP 19
-30% su kodu: KALĖDOS
14,99 €
Kaina su kodu: 10,49 €
Turime sandėlyje
XXI amžiaus verslas | Robert T. Kiyosaki
-30% su kodu: KALĖDOS
14,03 €
Kaina su kodu: 9,82 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Baigęs Hilo mokyklą įstojo į United States Merchant Marine Academy Niujorke. Mokėsi prastokai, tačiau baigęs gavo darbą Standard Oil of California naftos platformoje. Po 3 mėnesių nutarė dalyvauti Vietnamo kare - metė darbą ir įstojo į Jūrų pėstininkų korpusą, išmoko skraidyti ir ir buvo išsiųstas į Camp Pendleto bazę, kur pilotavo karinį sraigtarparnį.
Už tarnybą Vietnamo kare apdovanotas Oro medaliu.

Grįžęs iš Vietnamo 1973 metais pradėjo mokytis pagal MBA programą Havajų universitete, tačiau tai tęsėsi neilgai, nes Kiyosaki domino ne teoriniai dalykai, o praktinis verslas - kaip uždirbti pinigų. Robert nebaigė MBA programos - išklausęs trijų dienų kursus apie nekilnojamojo turto investicijas, jis pradėjo investuoti -  nusipirko mažą butą Majų saloje.

1974 m. Robert pasitraukė iš jūrų pėstininkų ir įsidarbino pardavėju Xerox Corporation, o 1977 m. pradėjo savo verslą - atidarė nedidelę įmonę, kuri prekiavo vandeniui nepralaidžiu gaminiu iš odos ir nailono vadinamu "banglentininkų pinigine". Šis verslas buvo pelningas, tačiau 1980-ųjų pradžioje Kiyosaki jį prarado. "Aš praradau viską ir laikiau save nevykėliu" - taip tuo metu save apibūdino Kiyosaki.


47 metų Kiyosaki parašė knyga Turtingas tėtis, vargšas tėtis, kuri tapo bestseleriu. Vėliaus pasirodė "Pinigų srauto kvadrantas" ir „Turtingo tėčio investavimo vadovas“. Visos trys knygos apie asmeninių finansų valdymą ne kartą puikavosi perkamiausių The Wall Street Journal,USA Today ir New York Times knygų sąrašuose.
Pirmose knygose Kiyosaki daugiau rašė apie finansinių "žiurkių lenktynių" nutraukimo metodus, o vėlesnėse knygose daugiau dėmesio skiria verslo etikos klausimams.

1995 metais Kiyosaki kartu su Sharon L. Lechter, kuri padėjo jam rašyti knygas, įkūrė tarprptautinę kompaniją  Rich Dad Organization, kurioje studentai buvo mokomi investuoti ir supažindinami su verslo pagrindais. Rich Dad Company - privati švietimo kompanija, kurioje studentai mokomi asmeninių finansų valdymo ir verslumo. Taip pat Robert T. Kiyosaki yra sukūręs žaidimą Cashflow (pinigų srautas) bei kitų internetinių žaidimų supažindinančių vaikus ir suaugusius su verslo pasauliu.